رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دانلود فایل های پکیج پیشرفته
لطفاً نام و نام خانوادگی رو ایمیل کنید تا براتون ارسال بشه. مشکل دانلود برطرف شد. با شناسه خریدتون مجدداً لینک دانلود تولید کنید. اگه همچنان مشکل وجود داشت، بهم اطلاع بدین. با تشکر از همکاری شما
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
(24-02-1394، 09:52 ب.ظ)ADMIN نوشته: لطفاً نام و نام خانوادگی رو ایمیل کنید تا براتون ارسال بشه....

تا بیایم نام و نام خانوادگی رو ایمیل کنیم شناسه ارسال شد.

ممنون

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
از روی شناسه کاربریتون اسمتون رو حدس زدم.  ;)
پاسخ
تشکر شده توسط: mehdi king , sorkhabi
با سلام

الان که این پیغامو مینویسم من مشکل دانلود دارم به تمام اینکهای جلسه سوم فصل چهار پیغام خطای شماره 404 میده و اصلا دانلود نمشه .

یه مشکل دیگه که هست مثلا یه جلسه که به 12 قسمت تقسیم شده روی اولین لینک که کلیک میکنم دانلود زود میاد و دانلود میشه ولی وقتی رو لینک دوم کلیک میکنم یا اصلا دانلود نمیشه یا حداقل 5 دقیقه طول میکشه تا دانلود بیاره و این روند برای تمام 12 لینک ادامه پیدا میکنه یعنی برای دانلود یه فایل 55 مگا بایتی باید 1 ساعت منتظر بمونم اینم یه اشکالی بود که خواستم بگم ممنون از زحماتتون
پاسخ
تشکر شده توسط:
والا مشکل از اینه که فعلاً روی هاست اشتراکی هستیم و منابعی که به سایت داده شده محدوده و تا وقتی روی سرور اختصاصی نبریم سایت رو، این مشکلات وجود داره که باید یکم تحمل کنید چون هزینه سرور اختصاصی و نگهداریش فعلاً از عهده من خارجه. درمورد خطای 404 هم دو حالت وجود داره که ممکنه پیش بیاد:

1- توکن اشتباه وارد شده (احتمالش کمه)
2- لینک شما Expire شده (دقت کنید که از لحظه تولید Token فقط 24 ساعت وقت برای دانلود دارین).

سعی کنید دانلود رو بگذارین آخرای شب که ترافیک کمتری روی سایت هست چون همه سیستمهای خرید و دانلود و سایت اصلی ncis.ir و سامانه پیامک و... روی یک هاست اشتراکی قرار داره.
پاسخ
تشکر شده توسط: matrixhassan , meysam1366 , sorkhabi
سلام، دارم سعی میکنم دانلود کنم اما همش 404 میده،
اولش قسمت 4 از جلسه 3-4 رو 20 درصدی دانلود کرد اما بعدش دیگه هیچ کدوم رو نگرفت.
من الان از اینترنت شرکت دارم سعی میکنم بگیرم مطمئنا برم خونه ip عوض میشه هر بارم که قطع و وصل بشه که در کل عوض میشه.
خداییش پدرم در آمد نیم ساعته یک فایل هم دانلود نشده.!؟

اون وقت یعنی چی که سامانه اس ام اس هم روی همین هاست اشتراکی هست؟؟!!! خدایش این یکی رو جدا کنید

در کل با این سختی که میشه دانلود کرد 24 ساعت خیلی کمه باید یک هفته وقت بزارم یک جلسه رو دانلود کنم.
استاد عزیز جناب شهرکی اصلا این ایده خوب نیست، چرا که اگر کسی بی وجدان باشه و بخواد این محصول رو در اختیار دیگران بزاره خوب فیلمه دیگه میزاره، یا حالا dvd رو رایت میکنه، شما یک لینک درست حسابی در اختیار بزار (که مثلا بعد از لاگین تو سایت نمایش داده بشه) همین کافیه.

حالا بازم در حال تلاشم اگر موفق نشدم یک روز دیگه میگم که برام یک بار دیگه لطف کنید لینک رو درست کنید که بگیرم
پاسخ
تشکر شده توسط:
با فایر فاکس و دانلود منیجر کلا نمیشد. با کروم دانلود کرد. و مشکلی نداره دوستان اگر به مشکل مشابه برخورد کردید تو مرور گر کروم هم تست کنید. (البته با فایر فاکس چیزای دیگه رو دانلود میکنم مشکل نداره)
پاسخ
تشکر شده توسط:
من خودم هم با IDM و هم با FF و هم با Chrome مشکلی نداشتم. ضمناً اون سامانه SMS یک هاست جداست و فقط یک DNS رکورد براش ست شده.
پاسخ
تشکر شده توسط:
منم روزای اول خیلی مشکل داشتم
IDM رو پاک کردم تا با دانلود منیجر پیشفرض خود مرورگر دانلود کنه
مشکل حل شد وپیشنهاد میکنم با کروم دانلود کنید چون راحت تره
پاسخ
تشکر شده توسط:
حالا لازم هم نیست پاکش کنید. کافیه توی تنظیمات IDM توی سربرگ General دکمه Keys رو بزنید و گزینه اول رو فعال کنید و یک کلید نسبت بدین. پیشفرضش Alt هست. حالا اگه وقتی میخواین روی لینکها کلیک کنید، قبلش Alt یا هر کلید دیگه که تنظیم کردین رو نگه دارین، دیگه IDM خودشو قاطی ماجرا نمیکنه.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
سلام
متاسفانه اصلا نمیشه دانلود کرد دیشب تا ساعت ۲ شب داشتم تست میکردم ۵ دقیقه کار میکرد دوبازه نیم ساعت قطع بود امروز صبح هم پا شدم از ساعت ۱۰ تا الان همش سرور قطعه واقعا باید یه فکری یه حال این قضیه بکنید میتونید حداقل یه vps بگیرید به جای هاست اشتراکی
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوست عزیز، سایت روی سرور اختصاصی داره کار میکنه که از VPS هم قویتره. متأسفانه مدتی هست که اینترنت ایران کلاً مشکل داره. پیشنهاد میکنم برای دانلود، از Google Chrome و بدون Download Manager استفاده کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
درسته با کروم باز میشه البته بدون idm مرسی
پاسخ
تشکر شده توسط:
با سلام و احترام؛ امکان دانلود برای بنده هم فراهم نیست و خطای 404 را نمایش می دهد. البته با کروم و بدون IDM اقدام به دانلود کردم که موفق نشدم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
خطای 404 در موارد زیر رخ میده:
1- فایل پیدا نشه (که این موضوع بخاطر سیستم داخلی امنی که به کار رفته عملاً منتفیه)
2- لینک شما برای IP دیگری بجز IP که الان باهاش وارد شدین تولید شده
3- لینک شما Expire شده

اگه مشکل حل نشد، شناسه خرید و IP فعلی و لینکی که براتون تولید شده و خطای 404 میده رو برام پیام خصوصی کنید تا مشکل رو بررسی کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: minoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان