رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دانلود فایل های پکیج پیشرفته
(24-03-1394، 02:57 ب.ظ)hooman.pro نوشته: سلام، دارم سعی میکنم دانلود کنم اما همش 404 میده،
اولش قسمت 4 از جلسه 3-4 رو 20 درصدی دانلود کرد اما بعدش دیگه هیچ کدوم رو نگرفت.
من الان از اینترنت شرکت دارم سعی میکنم بگیرم مطمئنا برم خونه ip عوض میشه هر بارم که قطع و وصل بشه که در کل عوض میشه.
خداییش پدرم در آمد نیم ساعته یک فایل هم دانلود نشده.!؟

اون وقت یعنی چی که سامانه اس ام اس هم روی همین هاست اشتراکی هست؟؟!!!  خدایش این یکی رو جدا کنید

در کل با این سختی که میشه دانلود کرد 24 ساعت خیلی کمه باید یک هفته وقت بزارم یک جلسه رو دانلود کنم.
استاد عزیز جناب شهرکی اصلا این ایده خوب نیست، چرا که اگر کسی بی وجدان باشه و بخواد این محصول رو در اختیار دیگران بزاره خوب فیلمه دیگه میزاره، یا حالا dvd رو رایت میکنه، شما یک لینک درست حسابی در اختیار بزار (که مثلا بعد از لاگین تو سایت نمایش داده بشه) همین کافیه.

حالا بازم در حال تلاشم اگر موفق نشدم یک روز دیگه میگم که برام یک بار دیگه لطف کنید لینک رو درست کنید که بگیرم
دقیقا مشکل منم همینه.
همه لینک ها  تولید شدند ولی  ip ایم عوض شده.

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوستان عزیز، فقط وقتی که میتونید دانلود کنید لینک دانلود بسازین. نه اینکه برای همه فایلها همزمان لینک دانلود بسازین و بعد تازه شروع کنین یکی یکی دانلود کردن. هر کسی توی دانلود مشکل داره و IP سیستمش عوض شده پیام خصوصی بده و شناسه خریدش رو اعلام کنه تا لینکهای تولیدشده قبلی رو حذف کنم و بتونه دوباره لینک بگیره.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(24-03-1394، 02:57 ب.ظ)hooman.pro نوشته: اون وقت یعنی چی که سامانه اس ام اس هم روی همین هاست اشتراکی هست؟؟!!!  خدایش این یکی رو جدا کنید

اولاً هاست اشتراکی نیست و VPS هست و ثانیاً سامانه پیامک روی این سرور نیست و سرورش فرق میکنه و فقط یه DNS رکورد A ست شده تا بصورت یه ساب دامین از همین هاست نشون داده بشه. با Ping میشه به راحتی تفاوت IP سرور سامانه پیامک و بقیه سایت رو متوجه بشین.
پاسخ
تشکر شده توسط:
اولا که شب برای دانلود میذارم.
بعدشم ازحوصله بنده خارجه که وایسم جلسه به جلسه اونم هرجلسه 50 پارت دانلود کنم.
اگه امکانش هست علاوه بر چیزی که هست برای هر جلسه و یا هر بخش یه تک لینک هم تولید بشه.
و یه امکانی هم باشه که خودمون بتونم لینک رو منقضی کنیم اینجوری مشکل ip هم حل میشه

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
فرقی نمیکنه کی برای دانلود بذارین. از لحظه تولید لینک، 24 ساعت فرصت برای دانلود دارین.
احیاناً شمردن پول درآمدتون در آینده از حوصله تون خارج نیست؟ Ywink
امکان گذاشتن لینک تکی نیست چون اینها واقعاً فایلهای 5 مگابایتی هستن و با PHP پارت پارت نشدن و اگه بخوام نسخه تکی رو بذارم حجم فایلها دوبرابر میشه.
میتونید به صف دانلود منیجر اضافه کنید ولی توی تنظیماتش بگین یکی یکی دانلود کنه.
امکان منقضی کردن دستی هم منطقی نیست چون شاید یکی لینکشو منقضی نکنه و پخش کنه بقیه هم دانلود کنن.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(27-06-1394، 07:16 ب.ظ)ADMIN نوشته: ...
میتونید به صف دانلود منیجر اضافه کنید ولی توی تنظیماتش بگین یکی یکی دانلود کنه.
امکان منقضی کردن دستی هم منطقی نیست چون شاید یکی لینکشو منقضی نکنه و پخش کنه بقیه هم دانلود کنن.
چون شبا دانلود صلواتی هست!
بله میشه ولی لینک تکی بهتر بود.
در مورد دوم فرض کنید لینک دانلود ساخته شد و اینترنت قطع شد و وصل شد خب حالا ای پی عوض شده.
در ضمن گفتم زمان رو بتونیم منتقضی کنیم نه Ip رو.پس موردی که شما میگید صحیح نیست.
در ضمن منظورم این بود که بتونیم قبل از منقضی شدن خودکار خودمون منقضی کنیم.به دلیل همون عوض شدن مدام ip

پاسخ
تشکر شده توسط:
لینک وقتی منقضی بشه هم نمیتونید لینک جدید بگیرین. اینم بحاطر پخش نکردن شناسه های خرید اینطور درنظر گرفته شده.
پاسخ
تشکر شده توسط:
مشکل همچنان پابرجاست
برای اینکه ip ایم عوض نشه مودم همیشه روشن شه اما باز ip عوض میشه .حالا به هردلیلی نمیدونم.

یه چاره ای بیاندشید خسته شدیم آقای شهرکی
واقعا خسته شدیم Confused

پاسخ
تشکر شده توسط:
باور کنید من هم خسته شدم از اینکه دیدم کسانی که پکیج رو خریدن، به دیگران فروختن. منظورم شخص خاصی نیست ولی از این قبیل افراد متأسفانه توی جامعه کمه و از قدیم هم گفتن مال خودتو سفت بگیر تا مجبور نشی همسایه تو دزد کنی. فکر نمیکنم یه فایل که اکثراً بین 100 تا 130 مگابایت حجمشه، حتی با دانلود توی پارتهای 5 مگابایتی هم به مشکل خاصی برخورد کنه. روشی که برای استفاده از IDM گفتم رو هم تست کردین؟ توی Scheduler برنامه IDM تعداد دانلود همزمان رو روی 1 قرار بدین و ببینید همه لینکهای یک فایل رو که داخل صف میگذارین و میگین دانلود کنه، بازم به مشکل برخورد میکنید یا نه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
بهترین روشش اینه لینک ها رو بندازی توی google chrome مثلا اگر 20 تا رو انتخاب کنی خودش تک تک دانلودشون میکنه با idm اصلا نمیشه سرعتش خیلی پایینه
یه سره هم خطا میده من با chrome موفق به دانلود شدم با فایرفاکس و idm اصلا نمیشد
پاسخ
تشکر شده توسط:
(31-06-1394، 08:59 ق.ظ)ADMIN نوشته: توی Scheduler برنامه IDM تعداد دانلود همزمان رو روی 1 قرار بدین و ببینید همه لینکهای یک فایل رو که داخل صف میگذارین و میگین دانلود کنه، بازم به مشکل برخورد میکنید یا نه؟
بابا تو دانلود شهره عام و خاصیم این حرف رو نزنید Rolleyes

با IDM خیلی وقته که کار نمیکنم(کلابا نرم افزارهای کرک کار نمیکنم (تا جای ممکن ))
واسه همین تو ساده ترین حالت از فایرفاکس و افزونه DownThemAll استفاده میکنم

شبا میذارم واسه دانلود (شبایعنی 1 تا 6 دانلود صلواتی ست)
یه حساب سرانگشتی که میکنم با اینترنت 2 مگ یه گیگ رو باید تو یه ساعت دانلود کنه
اما میبینی با سرعت زیر 100 تا 6 صبح از 200 تا پارت نهایتا 50 تای اول رو دانلود کرده

خب وقتی ip هی عوض میشه بدون اینکه مودم خاموش بشه باید چیکار کرد!!!
لطفا زمان انقضا رو از 24 به 48 تغییر بدید.

پاسخ
تشکر شده توسط:
زمان انقضای لینک به 48 ساعت افزایش داده شد.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان