رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در آپلود پروژه به هاست
سلام

پروژه ای که با لاراول کار کردم محتوای پوشه public رو در public_html قرار دادم و بقیه فایلها و پوشه ها رو در پوشه project در خارج از public_html قرار دادم.
تغییرات زیر را در فایل index.php در که در پوشه public_html است انجام دادم:
require __DIR__ . '/../project/bootstrap/autoload.php';
$app = require_once __DIR__ . '/../project/bootstrap/app.php';

وقتی آدرس سایتو در مرورگر وارد میکنم هیچی نشون نمیده حتی خطا.

مشکل از چی هست لطفاً راهنمایی کنید.

متشکرم
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام. تو هاست باید فولدرهای storage و bootstrap/cache را بهش مجوز فایل 777 بدین اگر مشکل این هم نبود نمایش پیغام خطاهارو تو هاست فعال کنید ببینید خطا چی هست
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط: abdollah110110
مجوز 777 رو به فولدرهای storage و bootstrap/cache دادم اما مشکل حل نشد. چطور نمایش خطا در هاستو فعال کنم؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
تو فایل env. مقدار APP_DEBUG=true قرار بدین. اگر بازهم فعال نشد داخل فایل index.php خط اول این دستورات را اضافه کنید:
ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
error_reporting(E_ALL);
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
الان فقط یه ارور دارم:
نقل قول:QueryException in Connection.php line 729: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

لطفا راهنمایی کنید

متشکرم
پاسخ
تشکر شده توسط:
اطلاعات مربوط به دیتابیس روی هاست خود را داخل env یا config/database.php وارد کنید. اگر هم کانفیگ ها را کش کردین کش رو هم یک بار خالی کنید (php artisan config:clear)

پاسخ
به اطلاعات مربوط به ارسال ایمیل خطا میداد.

به صفحه Password incorrect رفتم و در You’re signing in from a new location or device در گزینه اول لینک https://g.co/allowaccess را کلیک کردم و در صفحه باز شده مراحل را تا آخر ادامه دادم که الان ایمیل به درستی ارسال میشود.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان