رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با تایپ فارسی در ایدیتور زند
سلام جناب شهرکی . خسته نباشید
وقتی تو ادیتور زند هستم و میخوام یک قسمت فارسی تایپ بکنم . alt+shift رو میگیرم و زبان سیستم عاملم fa میشه . اما متاسفانه باز تو ادیتور که تتایپ میکنم هنوز انگلیسی مینویسه .

وقتی چند بار الت و شیفت رو میگیرم درست عمل میکنه و بعضی وقت ها که اصلا درست نمیشه تایپ فارسیش . مثل الان Cool

به نظرتون مشکل از چیه؟ تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط:
مشکلم حل شد .

دوستانی که این مشکل رو دارن | راه جلش اینه :

آقای شهرکی در آموزشاشون از ورژن 10 زند استودیو استفاده میکردن . شاید برای بعضی از سیستم ها این اتفاقی که برای من افتاده براشون بیوفته .

الان ورژن 12 زند استودیو اومده که میتونن برن و دانلودش کنن که خیلی بهتره و این مشکل تایپ رو هم نداره .
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
آقای شهرکی یه سوال دیگه داشتم خدمتتون . تو آموزش های تحت لینوکس در پکیج yii , از ادیتور نت بینز استفاده کردید . چرا از زند استفاده نمیکردید ؟ علتی داشت؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
علت استفاده از NetBeans این بود که اون موقع Zend Studio نسخه قابل استفاده برای لینوکس نداشت (نسخه های بالاترش بود ولی من لایسنس نداشتم و مجبور بودم کرک شده استفاده کنم که حقیقتش بهش اعتقادی ندارم) ولی توی پکیج پیشرفته PHP، از Zend استفاده شده که وقتی بهشون ایمیل زدم و گفتم میخوام برای آموزش، از IDE اونها استفاده کنم، یک نسخه License رایگان برام فرستادن که توی آموزشها از Zend Studio استفاده بشه. خوشبختانه فرهنگ تیم Zend در اینجور زمینه ها فوق العاده بالاست.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , mehdi king , ?php? , sm_pakdel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان