رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اجرا نشدن برنامه با SQL Express 2014 در یک کامپیوتر دیگر
سوالم درباره اکسپرسه اما از اونجایی که تالار اسکیوال نداشتید.من توی اینجا سوال میپرسم چون مربوط به #C هم میشه. Cool

توی یه کامپیوتر دیگه اکسپرس 2014 با مشکل نصب کردم یعنی در آخر 3 تا نصب نشدن. Sad
آیا به خاطر همین هست که برنامه ( روی کامپیوتر خودم با اکسپرس 2014 اجرا شد ) اجرا نشد؟

کانکشنها و اتچ فایلها هم به درستی انجام شده.

تشکر شده توسط:
بخش مربوطه ایجاد شد. تاپیکتون رو هم منتقل کردم. شرمنده این مایکروسافت هیچوقت تو ذهنم نمیمونه (از بس Micro هست). Ywink
پاسخ
تشکر شده توسط: pedram
اینکه میگین اجرا نشد، هیچ اطلاعات مفیدی نمیده. چه خطایی میگیرین؟ چه اتفاقی میفته؟ علائم بیماری رو بگین تا بتونیم دارو تجویز کنیم!
پاسخ
تشکر شده توسط:
خطا روی یه کامپیوتر دیگه این هست:

موقع نصب هم که این 3 تا نصب نشدن:

پاسخ
تشکر شده توسط:
من 2012 رو نصب کنم؟

چون قبلا ( 3 روز پیش) روی همون کامپیوتره اومدم 2012 نصب کردم و بدون مشکل نصب شد.
دیروز هم 2012 رو کاملا پاک کردم.
امروز که خواستم 2014 رو نصب کنم این 3 تا که توی عکس بود رو نصب نکرد.

چون میگین باید با همون اکسپرسی که دیتابیس برنامه رو ساختی باید روی کامپیوتر دیگه هم همون اکسپرسه رو نصب کنی.
منم برای کامپیوتر خودم و اون کامپیوتره 2014 نصب کردم
پاسخ
تشکر شده توسط:
خطا داره میگه نتونسته سرویسهای موتور دیتابیس رو نصب کنه. مطمئن بشین قبل از نصب نسخه جدید تمام اجزای SQL Server قبلی رو حذف کردین.
پاسخ
عکسهاتون رو هم همینجا ضمیمه کنید. سایتهای دیگه ممکنه بعد از مدتی عکسها رو حذف کنن و اونوقت تاپیک غیر قابل استفاده میشه برای بقیه. ایندفعه من پستتون رو ویرایش کردم ولی منبعد خودتون زحمتش رو بکشین.
پاسخ
(31-03-1394، 02:05 ب.ظ)ADMIN نوشته: خطا داره میگه نتونسته سرویسهای موتور دیتابیس رو نصب کنه. مطمئن بشین قبل از نصب نسخه جدید تمام اجزای SQL Server قبلی رو حذف کردین.

من آخه قبلی رو با برنامه Your Unin-staller! پاکش کردم از رجیستری کاملا پاک شده.

حالا چه کار کنم دوباره پاکش کنم؟

برم از رجیستری پیداش کنم دستی پاک کنم؟

(31-03-1394، 02:05 ب.ظ)ADMIN نوشته: عکسهاتون رو هم همینجا ضمیمه کنید. سایتهای دیگه ممکنه بعد از مدتی عکسها رو حذف کنن و اونوقت تاپیک غیر قابل استفاده میشه برای بقیه. ایندفعه من پستتون رو ویرایش کردم ولی منبعد خودتون زحمتش رو بکشین.

اتقاقا میخواستم اینجا آپلود کنم؛ پیدا نکردم. یعنی همین جا که الان دارم تایپ میکنم قسمت آپلودر رو نداشت
فهمیدم باید روی گزینه ی پیش نمایش بزنم تا آپلودر بیاد.
باید بیشتر دنبال آپلودر میگشتم که همیجا آپلودش کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
وقتی روی دکمه «پاسخ جدید» کلیک کنید، ویرایشگر کامل میاد و میتونین همون اول اونجا آپلود کنید.

درمورد حذف هم از توی خود ویندوز و قسمت Control Panel -> Programs چک کنید هیچ چیزی از SQL Server نمونده باشه.
پاسخ
متوجه شدم.

توی Control Panel چک شده همه پاک شدن.
حالا شاید از رجیستری مونده چیزی که بعید هست چون برنامه Your Unin-staller! کاملا از رجیستری همه چیز رو پاک میکنه.

نظرتون در مورد ریپر کردن چیه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
Repair هم فکر خوبیه. میتونین حتی به Restore Point های قبلی سیستم رو برگردونید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان