رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت سشن در php
با سلام و تقدیم احترام
من میخام قسمت ادمین بسازم
خوب کنترلر رو ساختم
مدل رو هم ساختم
یه تابع چک یوزر پس توش گذاشم

توی کنترلر هم گفتم اگر یوزر پس اکی بود سشن رو ست کن و با جاوا اسکریپت میگم برو به url.com/admin
طبیعتا باید درست کار کنه و اکشن ایندکس بیاد و ببینه که سشن ست شده و مثلا پیام خوش آمد گویی بده
اما مشکل اینجاست کلاس سشنی که ساختم انگار درست کار نمیکنه
سشن ساخته نمشه و اکشن ایندکس میگه حالا که سشن ست نشده برو به همون اکشن لاگین

کلا سشن خیلی اذیت میکنه
مثلا ساخته نمیشه بعد میگن باید اولین کد صفحه باشه تا کار کنه .توی معماری 3 لایه هم که اول نیست که

یه راه حل ساده برای مدیریت سشن رو در یه آموزش ساخت لاگین در mvc مخصوصا پکیج خودتون میشه قرار بدید ما استفاده کنیم ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
اینم فایل کل پروژه

فایل‌های پیوست
.zip   www.zip (اندازه 12.89 KB / تعداد دانلود: 0)
پاسخ
تشکر شده توسط:
کار با سشن اینقدر ساده است که دیگه نیاز نبود آموزش بدم. شما باید توی اسکریپتتون در اولین خط اسکریپت ورودی اصلی یعنی index.php سشن رو استارت کنید. دقت کنید تمام فایلها باید با کدگذاری UTF-8 without BOM ذخیره بشن. ضمناً اگه روی هاست واقعی تست میکنید، دقت کنید که سشن به ساب‌دامین حساسه و www هم یه ساب‌دامین محسوب میشه. بنابراین اگه بعنوان مثال توی mysite.com لاگین کنید و بعد کاربر رو به http://www.mysite.com بفرستین، کاربر در اون قسمت لاگین نکرده و سشن براش کار نمیکنه چون کوکی دامین اصلی برای ساب‌دامینها ارسال نمیشه مگه اینکه تنظیماتش رو تغییر بدین و path رو روی / تنظیم کنید (با کمک session_set_cookie_params).
پاسخ
تشکر شده توسط:
مهندس من همینکارو کردم
سورس رو ببینید لطفا
مشکل نمیدونم چیه
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان