رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مباحث جدید پکیج پیشرفته
سلام و خسته نباشید به مهندس شهرکی
مهندس میدونم بحث تکراریه اما معرفی مباحث جدید پکیج خیلی داره با تخیر پیش می ره مخصوصا الان که انجمن راه افتاده وبیشتر تایم شما بابت پاسخ گویی تو انجمن میره
خدایش دقدقه ها ومشکلات مختلف رو همه میدونیم ومنکر تلاش شما نمیشیم اما کمی بخواهیم منصفانه نگاه کنیم زمان زیادی گزشته وهنوز پکیج فصل چهارمش هم تموم نشده
با این سرعتی که مباحث بار گزاری میشن فکر نکنم امسال هم این پکیج به اخرش برسه
خواهشی که از شما دارم اینه بصورت جدی بحث مباحث رو دنبال کنین که واقعا تموم بشه
امیدوارم از صحبت های من سو برداشت نشه وفقط از جنبه انتقاد به عنوان یه دوست صحبت ها من رو بپذیرین وفکری بابت این موضوع بکنین
ممنون از زحمات شما
پاسخ
تشکر شده توسط: mehdi king , ncis , meysam1366
با سلام استاد میخواستم خواهش کنم حالا که توی این بخش دارین راجع به تابع curl و واکشی اطلاعات و خوندن Rss صحبت میکنید
یه لطفی کنید راجع به SimpleHtmlDom هم یه توضیحی بدید با یه مثال چون براش منبع اموزشی اصلا توی نت نیست
یکی هم اینکه این روزا خیلی ها دنبال اینن مثلا یه اسکریپت توی ساعتی خودکار لاگین کنه به یه سایت مخصوصا (wordpress , joomla )
و مثلا یه سری عملیات رو انجام بده و Log out کنه اینم اگر منطقش رو توضیح بدین ممنون میشم
پاسخ
تشکر شده توسط: ncis , meysam1366
(11-04-1394، 01:03 ق.ظ)blazhel نوشته: سلام و خسته نباشید به مهندس شهرکی
مهندس میدونم بحث تکراریه اما معرفی مباحث جدید پکیج خیلی داره با تخیر پیش می ره مخصوصا الان که انجمن راه افتاده وبیشتر تایم شما بابت پاسخ گویی تو انجمن میره
خدایش دقدقه ها ومشکلات مختلف رو همه میدونیم ومنکر تلاش شما نمیشیم اما کمی بخواهیم منصفانه نگاه کنیم زمان زیادی گزشته وهنوز پکیج فصل چهارمش هم تموم نشده
با این سرعتی که مباحث بار گزاری میشن فکر نکنم امسال هم این پکیج به اخرش برسه
خواهشی که از شما دارم اینه بصورت جدی بحث مباحث رو دنبال کنین که واقعا تموم بشه
امیدوارم از صحبت های من سو برداشت نشه وفقط از جنبه انتقاد به عنوان یه دوست صحبت ها من رو بپذیرین وفکری بابت این موضوع بکنین
ممنون از زحمات شما

http://forum.ncis.ir/Thread-%DA%86%D8%B1...64#pid2664
پاسخ
تشکر شده توسط:
(11-04-1394، 04:03 ق.ظ)hamid نوشته: http://forum.ncis.ir/Thread-%DA%86%D8%B1...64#pid2664

دوست عزیز تاپیک رو مشاهده کردم قبلا ، اگه این موضوع رو مطرح کردن برای اینکه جناب مهندس خودشون یه توضیح کلی بدن وشرایط رو بدونن همین وگرنه مسله راضی بودن یا راضی نبودن نیست
پاسخ
تشکر شده توسط:
خوب همونطور که دوستمون اشاره کردن و خودم هم طی تماس تلفنی گفتم، ضبط یک ساعت پکیج معادل 3 الی 4 ساعت زمان لازم داره تا یکبار کارها انجام بشه و مطمئن بشم مشکلی در اجرا وجود نداره. تمرین بشه تا مکث و تپق زدن وسط بیان مطالب پیش نیاد. الان هم که ماه رمضانه و مرتب گلوم خشک میشه و نمیتونم آب هم بخورم و مجبورم کارها رو به بعد از ماه مبارک موکول کنم چون بعد از افطار هم ساختمانی که شرکت توش مستقر هست تعطیله و نمیتونم توی شرکت ضبط کنم و توی خونه هم امکانش نیست چون سروصدا زیاده. بعد از ماه رمضان روند ثابت 2 تا 3 جلسه در هفته رو برقرار میکنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: hamid , mtcom , meysam1366 , mehdi king , behtateam , morteza
(11-04-1394، 11:54 ق.ظ)ADMIN نوشته: خوب همونطور که دوستمون اشاره کردن و خودم هم طی تماس تلفنی گفتم، ضبط یک ساعت پکیج معادل 3 الی 4 ساعت زمان لازم داره تا یکبار کارها انجام بشه و مطمئن بشم مشکلی در اجرا وجود نداره. تمرین بشه تا مکث و تپق زدن وسط بیان مطالب پیش نیاد. الان هم که ماه رمضانه و مرتب گلوم خشک میشه و نمیتونم آب هم بخورم و مجبورم کارها رو به بعد از ماه مبارک موکول کنم چون بعد از افطار هم ساختمانی که شرکت توش مستقر هست تعطیله و نمیتونم توی شرکت ضبط کنم و توی خونه هم امکانش نیست چون سروصدا زیاده. بعد از ماه رمضان روند ثابت 2 تا 3 جلسه در هفته رو برقرار میکنم.

طاعات و عبادات قبول
ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط: behtateam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان