رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قفل تاپیک های آموزشی
پیشنهاد میکنم این قابلیت وجود داشته باشه که هر کسی بتونه تاپیکهای آموزشی خودش رو در حالت بسته قرار بده و فقط خودش مطلب بزاره تا همیشه این نوع تاپیک ها آشفته نباشن و اگه سوالی پیش اومد میشه یک لینک ابتدای آموزش بزارن برای پرسش و پاسخ.
پاسخ
تشکر شده توسط:
چنین قابلیتی فقط در اختیار Moderatorها هست که فعلاً کسی رو مسئول و مدیر بخشی نکردیم و برنامه ای هم برای این کار نداریم. میتونید توی پست اول تاپیک درخواست کنید کسی پست نده و اگه پست گذاشته شد، بهم اطلاع بدین که حذف کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
متأسفانه با بررسی که انجام دادم، این قابلیت فقط بصورت کلی وجود داره. مثلاً میشه بگیم کل تاپیکهای یک بخش رو فقط استارتر هر تاپیک میتونه پست بگذاره که فکر میکنم مناسب نباشه و شاید یکی بخواد توی تاپیک آموزشی که میگذاره، جواب سؤالات رو هم بده.
پاسخ
تشکر شده توسط:
تایپیک های سوال و جواب اصلا مناسب نیستن

برای هر سوال جدید باید یه تاپیک ساخته شه

وگرنه پر از صفحه میشه

ولی خداییش اینجا عجب سرعتی داره D:
یکم سرعت رو کم کنید بهتره چون عادت نداریم
پاسخ
تشکر شده توسط:
حقیقتش بخاطر اینکه کاربران راحت باشن و مشکلی هم توی دانلود پکیجها پیش نیاد، سرور اختصاصی گرفتم و فقط سایتهای nCIS و ساب دامینهای اون روی سرور درحال اجراست. 4 گیگابایت رم و CPU شش هسته ای و فضای 250 گیگابایت و ترافیک 2 ترابایت ماهانه، امتیازی هست که گرچه هزینه اش یکم بالاست ولی رضایت کاربران ارزشش بیشتر از اونه.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان