رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب انجمن
سلام
آقا شهرکی به نظر من این قالب اصلا خوب نیست

برای من که کار باهاش راحت نیست

به قالب شیک انتخاب کنید
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366
والا این قالب پیشفرض MyBB هست. برای خودم هم خوشایند نیست ولی چند قالب (فارسی) که امتحان کردم، هرکدوم یه اشکالی داشتن. یکیش علامتگذاری انجمن بعنوان خوانده شده که با AJAX کار میکنه، درست کار نمیکرد، یکیش افزونه ها روش درست ست نمیشد. خلاصه هرکدوم یه مشکلی داشت. تا وقتی قالب اختصاصی خودمون رو درست کنیم، تقاضا دارم با همین امکاناتمون بسازین. اون چیزی که انجمن رو پربار میکنه، مشارکت کاربران هست. قالب رو میشه به مرور اصلاح کرد.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366 , abdollah110110 , php
پیشنهاد میکنم فونت تاهوما رو جایگزین کنید
پاسخ
تشکر شده توسط:
فونت تاهوما خیلی ظاهر زشتی داره و برای نماشی متن فارسی مناسب نیست. بخصوص وقتی از اندازه 10 پیکسل بزرگتر میشه. الان که فونت یکان گذاشته شده، بنا به نظر چندتا از دوستان طراح، ظاهر بهتری پیدا کرده انجمن. فونت تاهوما، پیشفرض خود انجمن بود.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366 , abdollah110110
به نظر من
فونت بی یکان برای عنوان هاست
و فونت تاهموما برای متن خوبه (توی سایز 11px هم خوبه)

امتحان کنید
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , morrning
الان این فونت نقطه ها به خوبی نمایش داده نمیشن . همچنین حروف کلمات یه کم از هم فاصله دارن.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
همین فونت خوبه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
بالأخره نفهمیدم چیکار کنم! الان متن پستها رو فقط Tahoma گذاشتم. ببینید اگه خوبه دیگه دست نزنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
لطفاً اینقدر درگیر ظاهر انجمن نباشین. اگه قرار باشه اینطوری کار کنیم، از اونجا که زیبایی یک مسئله سلیقه ای هست، تا ابد درگیر عوض کردن فونت خواهیم بود. لطفاً بجای اینجور موارد، اشکالات ساختاری (نیاز به بخش جدید، نامناسب بودن دسته بندی ها و...) رو مطرح کنید و کمک کنید با درج مطالب و محتوای مناسب، انجمن رو پربار کنیم.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366 , abdollah110110
(04-03-1394، 02:58 ب.ظ)ADMIN نوشته: لطفاً اینقدر درگیر ظاهر انجمن نباشین. اگه قرار باشه اینطوری کار کنیم، از اونجا که زیبایی یک مسئله سلیقه ای هست، تا ابد درگیر عوض کردن فونت خواهیم بود. لطفاً بجای اینجور موارد، اشکالات ساختاری (نیاز به بخش جدید، نامناسب بودن دسته بندی ها و...) رو مطرح کنید و کمک کنید با درج مطالب و محتوای مناسب، انجمن رو پربار کنیم.

به نظر من بخش ها جمع و جور تر بشه بهتره

مثلا بخش طراحی سایت

بخش html , css باید یکی بشه
و کلا یه بخش طراحی داشته باشیم
بخش وردپرس هم خوبه که اضافه بشه
پاسخ
تشکر شده توسط:
(04-03-1394، 03:06 ب.ظ)eagle-design.ir نوشته: بخش وردپرس هم خوبه که اضافه بشه

وردپرس الان هم هست :
http://forum.ncis.ir/forum-28.html
پاسخ
تشکر شده توسط: eagle-design.ir , meysam1366
(04-03-1394، 03:06 ب.ظ)eagle-design.ir نوشته: به نظر من بخش ها جمع و جور تر بشه بهتره
مثلا بخش طراحی سایت
بخش html , css باید یکی بشه
و کلا یه بخش طراحی داشته باشیم

راستشو بخواین عمداً این بخشها رو جدا کردم چون معتقدم سؤالات مربوط به ظاهر سایت و تنظیم نحوه نمایش اون (CSS) باید مجزا از سؤالاتی باشه که مربوط به ساختار سایت (HTML) هست. یکی از دلایلی که کاربران توی انجمنهای قبلی که بودم، بعنوان علت فعالیت کمترشون در بخش طراحی سایت بیان میکردن، همین قاطی بودن سؤالات بود. مثلاً یکنفر که تخصص CSS داره باید بین انبوه سؤالاتی که مربوط به ساختار بود، میگشت سؤالات مرتبط با مهارتش رو پیدا میکرد و بالعکس.
پاسخ
تشکر شده توسط: hamo , meysam1366 , abdollah110110 , sorkhabi
بعد از مدتی، کاربران به ساختار سلسله مراتبی این انجمن عادت میکنن و بهتره از همین اول، انجمن رو منظم جلو ببریم و با حفظ همین نظم، کم کم بزرگش کنیم. کسانی هم که زیاد با بخشهای خاصی کار داشته باشن، به مرور Bookmark میکننش و مستقیم میرن سراغ همون بخش.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , abdollah110110 , sorkhabi
آقای شهرکی من نظرم اینه که بیش از حد روی این MyBB وقت نگذارید، در حد همین تغییر فونت یا رنگ بخش خاصی از قالب یا یک تغییری توی پلاگینی کفایت میکنه، بیشتر از این موارد اگر میخواین وقت بذارید، منطقی اینه که از VB و یا Xenforo استفاده کنید و روی اون ها وقت بگذارید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
استفاده از vBulletin و Xenforo بخاطر رایگان نبودن و عدم امکان خرید از ایران، منتفیه و ما با همین MyBB کارمون رو ادامه میدیم. همچنان معتقدم چیزی که یک انجمن رو پربار میکنه، قالب و ظاهرش نیست و محتوای اون و فعال بودن کاربران، اهمیت بسیار بیشتری داره.
پاسخ
تشکر شده توسط: php , meysam1366 , abdollah110110 , sorkhabi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان