رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علوم یا مهندسی کامپبوتر

.pdf   COMPUTER SCIENCE.pdf (اندازه 104.71 KB / تعداد دانلود: 2) سلام ب همه ! 
دوستان راستش من ۱۹ سالمه و یسالم اموزش و فعالیت برنامه نویسی تو سن ۱۶ ۱۷ داشتم از سی پلاس تا پی اچ پی و بیشترم تحت وب بود والانم کنکور دادم رتبم طوریه ک میتونم علوم کامپیوتر بابلسر (دانشگاه مازندران)ک دانشگاه بهتریه برم اما مهندسیش نه رتبم نمیکشه درعوض میتونم مهندسی بهشهر برم نوبت روزانه ولی خب لهشهر تازه ۴ ۵ ساله ک شده دانشگاهو و از واحد اینا دراومده ولی بابلسر نزدیک ۳۰ ۴۰ ساله ک سابقه دارهو قویتره ! واحدای درسیشونم دیدم خیلی شبیه همن.
ب کامپیوتر کلا خیلی علاقه دارم و ریاضیاتم بد نیس ! حالا بنظرتون ارزش داره علوم کامپیوترو برم تو یه دانشگاه خوب بخونم یا مهندسی کامپیوتر تو یه دولتی ک تازه دانشگاه شده مث بهشهر ؟ مرسی از همتون ک وقت گذاشتین
واحدای علوم کامپیوترم پیوست کردم
پاسخ
تشکر شده توسط:
اگه قصدتون برنامه‌نویسیه، مهندسی کامپیوتر بیشتر میتونه شما رو به هدفتون نزدیک کنه اما درنهایت، زیاد روی سواد آکادمیک دانشگاهی ایران حساب نکنید. خودتون باید علاقمند باشین و مباحث رو دنبال کنین. زیاد هم به سابقه‌ی دانشگاه‌ها نگاه نکنین. دانشگاه‌هایی داریم که 50 ساله دارن مهندس بیسواد تحویل جامعه میدن. بعلاوه هر دانشگاه ممکنه توی رشته‌های خاصی قوی باشه. مثلاً پزشکی خیلی خوبی داشته باشه ولی توی کامپیوتر ضعیف باشه. پس زیاد دنبال قدمت و سابقه نباشین. زمان حال هر چیزی رو درنظر بگیرین.
پاسخ
تشکر شده توسط:
ببینید از دید من در دانشگاه دو چیز مهم است :
1- سواد اساتید (بار علمی, مدیریت کلاس و ...)
2- حوصله دانشجویان (علاقه زیاد به رشته خود, فعالیت زیاد ...)

این دو پارامتر از دانشجو مهندس میسازه، مهندس شدن به دانشگاه رفتن نیست به سطح علمی است مگه کسی فکرشو میکرد که بیل گیتس بتونه اینطور پیشرفت کنه
اما مهندس بودن خوبه سواد دانشگاهی داشتن خوبه

سابقه دانشگاه میتونه در این دو پارامتر تاثیر بخصوصی داشته باشد
- اساتید با بار علمی زیاد را انتخاب کند
- راهکار هایی برای افزایش رغبت دانشجویان به درس را پیاده سازی کند.

خوب در هر صورت شما در هر موقعیتی باشید چه دانشگاه خوب چه دانشگاه بد، رشد شما به تلاش شما بستگی دارد نه به دانشگاه و نوع زبان برنامه نویسی و ... .
پاسخ
تشکر شده توسط:
(21-05-1396، 12:23 ق.ظ)lordofphp نوشته: سلام ب همه ! 
دوستان راستش من ۱۹ سالمه و یسالم اموزش و فعالیت برنامه نویسی تو سن ۱۶ ۱۷ داشتم از سی پلاس تا پی اچ پی و بیشترم تحت وب بود والانم کنکور دادم رتبم طوریه ک میتونم علوم کامپیوتر بابلسر (دانشگاه مازندران)ک دانشگاه بهتریه برم اما مهندسیش نه رتبم نمیکشه درعوض میتونم مهندسی بهشهر برم نوبت روزانه ولی خب لهشهر تازه ۴ ۵ ساله ک شده دانشگاهو و از واحد اینا دراومده ولی بابلسر نزدیک ۳۰ ۴۰ ساله ک سابقه دارهو قویتره ! واحدای درسیشونم دیدم خیلی شبیه همن.
ب کامپیوتر کلا خیلی علاقه دارم و ریاضیاتم بد نیس ! حالا بنظرتون ارزش داره علوم کامپیوترو برم تو یه دانشگاه خوب بخونم یا مهندسی کامپیوتر تو یه دولتی ک تازه دانشگاه شده مث بهشهر ؟ مرسی از همتون ک وقت گذاشتین
واحدای علوم کامپیوترم پیوست کردم

والا من کارشناسیم علوم کامپیوتر بود هیچیم بهمون یاد ندادن حداقل مهندسی بگیرین ۴ تا جا میرین استخدامی میگن مهندس هستین ولی علوم بخونین هیچ عنوانی بهتون داده نمیشه
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان