رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط گذاشتن برنامه در بازار
دوست عزیز چون اولین برنامت رو توی بازار گذاشتی میخوام از تجربت استفاده کنم!
چون اولین برنامه منم تقریبا آمادس و میخوام بذارم بازار.
برنامت رو گذاشتی بازار، ایرادی چیزی ازش نگرفتن که مجبور بشی اصلاحش کنی و مجددا ارسال کنی؟
من الان برنامم حاضره، کلید ساختم نسخهء release رو امضاء کردم، zipalign هم کردم، زبان فارسی رو هم که بهش اضافه کردم. فقط خب برنامهء اول هست و منم نه حوصله داشتم نه امکانات زیادی که خیلی مته به خشخاش بذارم و مثلا روی چندتا دیوایس تست و باگیابی و دیباگش کنم. ممکنه بعضی اشکالاتی داشته باشه. بهرحال روی گوشی خودم که کار میکنه، اما تست بیشتر و خیلی دقیق و جدی نکردم که در تمام حالتها آیا مشکلی پیش نمیاد یا نه.
میخوام بدونم بازار خیلی دقیق و ایرادگیر هستن آیا برنامه های سابمیت شده رو کامل و با دقت تست میکنن از توش عیب و ایراد درمیارن یا نه. نکته ای استانداردی فنی یا کیفیت و پیشنیاز خاصی اگر واسه خودشون دارن بفرمایید که قبل از سابمیت کردن اعمال کنم.

راستی چقدر به بازار پرداخت کردی؟ 5 تومن یا 50 تومن؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام ، من یکسال پیش برای عضویت در بازار 5 هزار تومن پرداخت کردم که با همون مبلغ می تونم از بازار برنامه بخرم .
بار اول که درخواست دادم اپ ارسالی ام بررسی بشه به این دلیل رد شد که برنامه امو یه جوری نوشتم که تا دو بار طرف
بتونه سوالات استخدامی رو مرور کنه اما بار سوم با یه پیام توسط از کاربر میخواست که هزینه برنامه پرداخت بشه ،
مسول بازار برام ایمیل فرستاده بود که این روش مغایر با فلسفه پرداخت درون برنامه ای است
**
حتی اگر از طرف بازار زیاد سخت گیری نشه شما به خاطر اعتبار خودتون هم که شده سعی کنید به کمک گوشی دوستان
و جنی موشین تو دستگاههای بیشتری برنامه رو تست کنید .
پاسخ
تشکر شده توسط:
با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری این نرم افزار مفید
[url=http://apkearn.com/android-apps-games/racing/real-racing-3][/url]
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان