رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم ثبت نام و لاگین در Laravel
سلام، من می خوام یک سیستم ثبت نام و لاگین کاربر رو برای سایتم ایجاد کنم، می خواستم بدونم نحوه ساختنش ب چه صورت هست؟ آیا Laravel مثل Yii، سیستم آماده برای این کار داره ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
بله اگر از لاراول 5.2 استفاده کنید با استفاده از دستور زیر می تونید تمامی route ها و صفحات ویو و کنترلر موردنظر را ایجاد کنید
php artisan make:auth

و با استفاده از url مثلا http://example.com/login می توانید به صفحه لاگین بروید
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط:
ببخشید، وقتی این کد رو اجرا می کنیم، باید جدوا دیتابیس رو خودمون بسازیم براش یا نه ؟ چون من تنظیمات دیتابیس رو درست کردم، این کد رو هم اجرا کردم ولی وقتی می خوام ثبت نام کنم، این ارور رو می ده :
SQLSTATE[HY000] [2002] php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No such host is known.
لطفا اگر نیاز به ساختن جدول دستی بود، نام فیلد ها رو هم بگید ...
پاسخ
تشکر شده توسط:
قبلش باید اطلاعات دیتابیس رو تو فایل پیکربندی ست کرده باشید و با دستور php artisan migrate جدول users رو تو دیتابیس ایجاد کنید
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط:
ممنون، این هم درست شد ...

حالا یک سوال دیگه، من به در صفحه master.blade.php، دو تا دکمه گذاشتم که نوشته عضویت و ورود، حالا می خوام وقتی کاربر ورود پیدا کرد، به جای اون دو تا دکمه در master.blade.php، نوشته باشه Dashboard که به همون صفحه home.blade.php منتقل بشه و یکی هم نوشته باشه خروجه که سشن کاربر بسته بشه و به صفحه اصلی برگرده ...
چطور باید این کار رو انجام بدم ...
پاسخ
تشکر شده توسط:
این یک مثال :

@if (Auth::check())

{!! Html::link('/auth/logout', Auth::user()->name.' خروج') !!}

@else
                       {!! Html::link('/auth/login', 'ورود') !!}
                    @endif

پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام مجدد، آقای این وقتی که کاربر ورود پیدا می کنه و می ره به صفحه /home، درست کار می کنه و به جای اون دکمه خودم ، دکمه های پیشخوان و خروج رو گذاشته ولی برای صفحه های دیگه کار نمی کنه ...
        @if (Auth::check())
            <a href="{{ url('home') }}">
                <button type="button" class="btn btn-sm btn-success">پیشخوان</button>
            </a>        
            <a href="{{ url('logout') }}">
                <button type="button" class="btn btn-sm btn-success">{{ Auth::user()->name.' خروج' }}</button>
            </a>
        @else
            <div class="col-lg-10">
                <h5>
                    <span class="glyphicon glyphicon-star" style="color : #FFD700;" aria-hidden="true"></span>
                    &nbsp;
                    اگر عضو سایت ما نیستید، عضو سایت شوید تا از امکانات کامل سایت بهره ببرید ! در غیر این صورت در سایت ورود فرمائید ...
                </h5>                
            </div>
            <div class="col-lg-2">
                <a href="{{ url('login') }}">
                    <button type="button" class="btn btn-sm btn-success">ورود</button>
                </a>
                <a href="{{ url('register') }}">
                    <button type="button" class="btn btn-sm btn-warning">ثبت نام</button>                
                </a>
            </div>
        @endif

این کد رو در صفحه layout ام نوشتم ...
پاسخ
تشکر شده توسط:
این کد رو در قالب master نوشتید و آیا در صفحات دیگه extend کردین؟

پاسخ
تشکر شده توسط:
بله این کار رو کردم ..
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان