رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در رابطه با api
سلام و روزبخیر خدمت همگی دوستان  [عکس: blush.png] 

ما یه سایت خبرهای روز داریم که با yii نوشتیم و mysql
یه اپلیکیشن اندروید هم می خواد بهش وصل بشه. گفتن که با api و json وصل بشه.
حالا من می خوام  رویه یه سابدامین جداگونه ، لاراول رو نصب کنم ولی دیتابیسش همون دیتابیس باشه. و api رو ازونجا درست کنم.
دلیل این کار هم این هست که فکر می کنم با این کار امنیت بالا می ره چون فقط کنترلر های مربوط به اخبار رو توش بزارم که اگرم هک شد ، هکر فقط بتونه به اخابر دسترسی پیدا کنه و اینکه چون پکیج ها و کنترلر های دیگه نیستند ، سرعتش بالا تر می ره.

حالا شما بفرمایید کارم درسته یا نه و اینکه کلا برای متتصل شدن به اپلیکیشن اندروید ، روال معمول و پر سرعت چی هست. ممنون.
پاسخ
تشکر شده توسط:
با همون Yii هم میتونید API رو به راحتی با REST با SOAP درست کنید و امنیتش رو هم تأمین کنید. بنظرم ساب دامین دردی دوا نمیکنه چون بهرحال دامین رو از داخل ساب دامین میشه تشخیص داد. ضمناً توی Yii تا وقتی به کلاسی نیاز نباشه، لود نمیشه و نصب بودن پکیجها و وجود کنترلرهای زیاد، دلیلی برای کند شدن سایت نیست.
پاسخ
تشکر شده توسط: senator
ممنون از شما ، پیشنهادتون در رابطه با اینکه بصورت ساده و بدون rest مقادیر رو بصورت json پس بدم ، چی هست؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه. مهم گرفتن یه سری پارامترهای امنیتی موقع اتصاله. خروحی مهم نیست. بهترین فرمت برای ارتباط بین بسترهای مختلف هم JSON یا XML هست.
پاسخ
تشکر شده توسط: senator

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان