رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالی خارج از آیتمهای موجود
سلام و وقت بخیر
من یه سوال توی تلگرام پرسیدم گفتن بیام اینجا بپرسم اما اینجا جایی براش پیدا نکردم
پیشنهاد میکنم اینجا جایی مثلا تحت عنوان سوالهای مربوط به نحوه کاربرد نرم افزارهای کاربردی ویا خارج از این آیتمها و... بذارید تا بتونیم جواب بگیریم
حالا ضمن عذر خواهی بدلیل نیافتن مکانی برای مطرح کردن سوالم اینجا میپرسم

من بدلیل عضوبودن در گروههای مختف در تلگرام هربار که وارد میشم حدود 7-8 هزار تا پیام برام اومده که طبیعتا نمیتونم اونا رو بخونم پس لزومی برای دانلودشون وجود نداره چطور میتنونم اون پیامها را دریافت نکنم ولی پیامهای ازاین لحظه به بعد رو ببینم؟
من تلگراممو یه با با دیتاهاش پاک کردم ودوباره نصب کردم اما باز صف انتظارپیامها ظاهر شدن !! چه کنم ؟
ممنون

یک سوال دیگه هم داشتم برای دادن آدرس تلگرام خودمون به دیگران از username در تلگرام استفاده کنیم یا آدرس دیگه ای داره ؟ نمیخوام از شماره تلفن استفاده کنم .

بازم ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط:
این موضوع بخاطر اینه که توی پروفایل شما id آخرین مطلبی که خوندین ذخیره شده. بهتره توی تنظیمات Media توی پروفایلتون دانلود خودکار رو برای عکس و صوت و فیلم غیرفعال کنید و فقط متنها براتون بیاد. اینطوری یک تصویر تار از این موارد میبینید که درصورت تمایل میتونید روش کلیک کنید تا دانلود بشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: shpegah
ممنونم ولی هرچی گشتم توی تنظیمات مدیا رو پیدا نکردم در وایبر دیده بودم ولی تلگرام نه !
به سوال دوم که پرسیدم (دادن آدرس تلگرام به دیگران بدون شماره تلفن چگونه است) امکان داره جواب بدید ؟
ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط:
توی تنظیمات، پایین صفحه که اسکرول کنید، بخش Automatic media download رو میبینید که باید همه رو غیرفعال کنید.

درمورد سؤال دوم هم برای خودتون یه نام کاربری انتخاب کنید و برای دیگران ارسال کنید. طرف مقابل با واردکردن نام کاربری شما همراه با @ در ابتدا، میتونه شناسه شما رو پیدا کنه.
پاسخ
تشکر شده توسط: shpegah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان