رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
#1
درود آقاي شهرکي

سوالم اين بود که آيا پکيج کل که آماده شد قيمتش صد هزار تومان خواهد بود يا بيشتر ؟

بعد اينکه هر کدوم از پروژه ها را با يک فريمورک انجام داديد

حالا ما php , yii1.1 را از خودتان يادگرفتيم

بقيه رو چي ؟

اگه همه رو با اين دو مينوشتيد بهتر نبود ؟

چون در اطلاع رساني قبلي گفتيد که همه با yii1.1 نوشته ميشوند
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
#2
قیمت کل پکیج همون 100 هزار تومان خواهد بود ولی برای رفاه حال کسانی که توانایی خرید پکیج کامل رو ندارن یا فقط توی یک مدل پروژه خاص نیاز به آموزش دارن، پروژه ها بصورت جداگانه هم ارائه خواهد شد. فعلاً تا وقتی پکیج کامل نشه، دیگه پیش فروش نداریم.

درمورد فریمورکهای دیگه هم مطمئن باشین روال آموزش به نحوی خواهد بود که در طی 4 الی 5 پروژه ای که با هر فریمورک انجام میشه، اصول کار با اون رو یاد بگیرین. بقیه موارد رو هم میتونید توی بخش مربوطه تاپیک بزنید و مشکلاتتون رو بپرسین تا رفع بشه.

من تمام تصمیماتی که میگیرم بر اساس فیدبکی هست که از کل کاربران دریافت میکنم. برای مثال، خیلیها میگفتن دوست ندارن با Yii کار کنن و اجباری شدن این فریمورک بنوعی باعث نارضایتی اونها شده بود. بعلاوه وقتی میتونیم توی این مجموعه، چند فریمورک رو یاد بگیریم و با هم مقایسه کنیم، چرا باید روی یه فریمورک متمرکز بشیم؟ بخصوص اینکه هدف از پروژه ها، یاد گرفتن کار با فریمورک بطور کامل نبوده بلکه توی هر پروژه فقط اون جنبه هایی از فریمورک که به اون پروژه کمک میکردن رو توضیح دادیم و بعنوان مثال، آموزش کامل خود فریمورک Yii نسخه 1.1 به تنهایی به اندازه یک ترم دانشگاه درس و مبحث داره.
پاسخ
تشکر شده توسط: tabesh
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان