رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو سایت و دلایل حذف از نتایج گوگل
#1
سئو سایت و دلایل حذف از نتایج گوگل

بسیاری از مشتریان این مسئله را مطرح می کنند که سایت آنها به یکباره از نتایج جذف شده است و این در حالی است که پیش از این سئو سایت خوبی داشتند و در نتایج جستجو در رنکینگ بالا قرار داشته اند. دلایل حذف سایت از نتایج جستجو گوگل و افت سئو سایت در ادامه بیان می شود.

انتشار محتوای کپی در سئو
سئو سایت شبکه های اجتماعی

شاید شما محتواهای بسیاری که تمامی کپی از دیگر سایت ها بوده اند را در سایت خود منتشر نموده اید و گوگل با دیدن محتوای کپی در حجم بالا شما را از نتایج جستجو حذف نموده است و به اصطلاح پنالتی نموده است.


ارر 404 در سئو سایت
لینک های اسپمی در سئو سایت

شاید به دلیل تغییرات در پیکربندی و یا حذف صفحات گوگل با بیشمار صفحه 404 روبه رو شده اند که error 404 در حجم بالا می تواند صفحات سایت شما را از نتایج حذف نماید و سایت شما را پنالتی کند.

حذف بک لینک در حجم بالا در سئو

شاید شما بک لینک های متعددی از سایت های مختلف خریداری نموده اید و پس از مدتی تمایل به خرید و تمدید خرید بک لینک نداشته باشید. در این شرایط حذف بک لینک ها در حجم بالا موجب پنالتی شدن سایت و افت یکباره در سئو سایت شما می شود

سئو سایت:چرا سئو را باید مداوم انجام دهیم؟

سئو سایت گفته می شود که پروسه ای همیشگی و مداوم می باشد اما چرا می بایست بهینه سازی سایت را به طور مداوم انجام داد. در ادامه نکاتی در خصوص لزوم اجرای متریک های سئو سایت به طور مداوم خواهیم پرداخت.

رقابت در پروسه سئو سایت
سئو سایت و محتوا گذاری

یکی از مهم ترین آیتم ها که موجب انجام گیری پروسه سئو سایت به طور مداوم می شود وجود سطح رقابت در مبحث سئو می باشد. رقابتی که صاحبان سایت در کلمات کلیدی مختلف دارند و فعالیتی که صاحبان سایت به طور مداوم به منظور زنده بودن و اکتیو بودن و نیز برتری گیری از سایت رقبا در رنکینگ انجام می دهند تمامی موجب می شود که سئو سایت به طور مداوم سخت تر گردد.

سئو موتور جستجو گوگل بهینه سازی سایت امسی سئو
الگوریتم های گوگل در سئو

گوگل نیز برای رضایتمندی بیشتر کاربران خود الگوریتم های خود را به طور مداوم به روز رسانی و آپدیت می نماید و گوگل به دنبال رضایتمندی بیشتر کاربران خود می باشد و سعی می نماید از روش های دور زدن گوگل استفاده نمایند و از این رو گوگل با به روز رسانی الگوریتم های خود در جهت تقویت و بهبود سئو سایت می باشند.

سئو سایت و کوتاه نمودن مدت زمان آن

انجام سئو سایت در مدت زمان کوتاه تر فرصت نمایش و دیده شدن سایت را بیشتر می نماید. این نمایش بیشتر سایت فرصت بازاریابی و مارکتینگ را می افزاید.از این رو انجام پروسه سئو سایت در مدت زمان کوتاه تر خواسته کسب وکارها می باشد.

زمان کوتاه برای سئو
سئو سایت

اغلب مشتریان می خواهند پروسه سئو سایت آنها در مدت کمتری انجام شود تا نتیجه دلخواه آن ها در مدت کوتاه تری دیده شود و بتوانند سودآوری بیشتری را بدست آورند. اما این امر لحاظ می کند که شما قوی تر و قدترمندتر از دیگر سایت ها فعالیت نمایید. در واقع میزان فعالیت خود را می بایست بیشتر نمایید. محتوای با کیفیت که براساس اصول سئو سایت است را فراموش نکنید و همواره در محتوای خود چگالی کلمه کلیدی را در نظر بگیرید و رعایت نمایید.

انالیز رقبا در سئو سایت
ترافیک سایت در سئو

یکی از مهم ترین آیتم های راهنمایی کننده بررسی و آنالیز رقبا می باشد. بررسی نمایید که رقبای ما چه میزان انتشار محتوا دارند و یا چه میزان بک لینک تهیه می کنند. فعالیت رقبای خود را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید در این رقابت موفق تر از دیگر سایت ها عمل نمایید و سئو سایت خود را قوی تر نمایید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان