رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی ساخت پنل ادمین سایت
سلام دوستان و اساتید

دوستان من تا حدودی لاراول رو یاد گرفتم و الان میخوام یک وب سایت ساده رو برای شروع بنویسم

و میخوام قسمت های مختلف سایت مثل پنل ادمین رو بنویسم میخواستم

بپرسم که چطور باید این کار رو بکنم؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام میثم جان. شما فکر میکنم yii کار میکردی، چرا به سمت laravel رو آوردی؟ به نظر من اشتباهه اگر اینکار رو کردی!
من منظورم این نیست که yii بهتره یا laravel . منظور من اینه که این جفتشون دو تا فریمورک کامل و بزرگ هستن و کار جالبی نیست آدم بخواد با جفتش کار کنه! یکی کافیه. ولی حالا آدم در کنار فریمورک اصلیش یک Micro framework مثل ci یا حتی Micro تر ( :دی) یاد بگیره خوبه ولی دو تا فریمورک کامل رو به نظرم زیاد جالب نیست.

پی نوشت: این فیل PHP شما چرا از مال من تندتر راه میره؟ Confused Big Grin
پاسخ
تشکر شده توسط:
(11-05-1394، 07:45 ب.ظ)php نوشته: پی نوشت: این فیل PHP شما چرا از مال من تندتر راه میره؟  Confused  Big Grin

درود php جان
فیل من که اصلا راه نمیره Big Grin Smile Big Grin
فقط این پست رو گذاشتم  چون دیدم فیل اولی خیلی تنده
بعد فیل دوم یواش تره (خسته شده)
گفتم فیل سومم فیل من باشه (که دیگه نمیتونه راه بره Big Grin )
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط:
ممنون از دوستان که جزء اسپم کاری از دستشون بر نیومد

خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که خیر من yii کار نمی کردم و میخواستم تازه به شروع یادگیری کنم که چون قبلا لاراول کار کرده بودم ترجیح دادم فعلا لاراول رو دنبال کنم

بعدش انشاءالله میرم سراغ فریمورک خوب yii
پاسخ
تشکر شده توسط:
شما اول باید سایت اصلی رو بسازین و ترجیحاً پنل ادمین رو بصورت یه ماژول جداگانه ایجاد کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
میشه واضح تر توضیح بدید؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
یعنی کسی نیست کمکی بکنه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
منظورم اینه که پروژه رو بسازین (خود سایت رو) و بعد با کمک Gii پنل ادمین رو بصورت یه ماژول ایجاد کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام مهندس شهرکی

ببخشید مگه لاراول هم Gii داره؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
شرمنده حواسم نبود. فکر کردم درمورد Yii دارین سؤال میکنید. البته لاراول هم یه کد جنریتور تحت CLI داره اگه اشتباه نکنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
خواهش می کنم دشمنتون شرمنده

ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام بدون فریمورک اگر پنل ادمین ایجاد کرده باشید با فریمورک هم فرقی نداره فقط براساس چهارچوب اون فریمورک و معماری MVC باید کار کنید. پیشنهاد میکنم یک پروژه sample رو دانلود و کدهای آن را بررسی کنید تا بهتر متوجه بشید
به طور نمونه : https://github.com/bestmomo/laravel5-example
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
سلام

ممنون آقا هاشم خدا خیرت بده
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان