رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو سوال در مورد جی کوئری
سلام ،

سوال اولم : سوال اول اینکه ایجور که من متوجه شدم وقتی قراره با جی کوئری فید سایتی رو بخونیم ، عملیات سمت سرور  مقصد انجام میشه مثلا من  اگه کدی بنویسم که فید سایت Ncis.ir رو بخونه  این عملیات به جای اینکه تو سرور هاست خودم انجام بشه رو سرور Ncici پردازش میشه ؟ (راستش زیاد مطمئن نیستم که ایجوری باشه )

سلام دوم : نحوه خوندن سورس Html لینک خارجی در جی کوئری هست
کد پایین سورس Html یک صفحه داخلی رو میاره ، ولی وقتی لینکی از سایت دیگه بهش می دیم
اجرا نمیشه . دلیلش چیه ؟

!doctype html>
<html lang="en">
<head>
 <meta charset="utf-8">
 <title>load demo</title>
 <style>
 body {
   font-size: 12px;
   font-family: Arial;
 }
 </style>
 <script src="https://code.jquery.com/jquery-1.10.2.js"></script>
</head>
<body>

<b>Projects:</b>
<ol id="new-projects"></ol>

<script>
$( "#new-projects" ).load( "/resources/load.html #projects li" );
</script>

</body>
</html>
پاسخ
تشکر شده توسط:
به خاطر موارد امنیتی شما نمی تونید با استفاده از تکنیک ایجکس محتوای یک سایت دیگر رو دریافت کنید.
راه حلش اینه که در سمت سرور یک پروکسی فعال کنید و از طریق دامنه ی خودتون به درخواست های ایجکس پاسخ بدهید.....
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط: Mehran
و برای سوال اول:
بله دقیقا همین طوره .....
پرادزش برای ساختن فایل xml فید rss و جواب دادن به درخواست اون فید روی وبسایت ncis انجام میشه و هیچ هزینه ای برای سرور شما نداره.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط: Mehran
(23-09-1395، 06:29 ب.ظ)YN97 نوشته: راه حلش اینه که در سمت سرور یک پروکسی فعال کنید و از طریق دامنه ی خودتون به درخواست های ایجکس پاسخ بدهید.....

خیلی ممنون ، این خط رو که  نقل کردم یه مقدار بیشتر توضیح می دین ؟  راستش اصطلاح « فعال کردن پروکسی سمت سرور » یکم برام  گنگه
پاسخ
تشکر شده توسط:
درخواست فید وبسایت مورد نظر رو اول به وبسایت خودتون ارسال کنید . بعد از طریق وبسایت خودتون یک درخواست دیگه به وبسایت مورد نظر بدهید و مقادیر برگشتی رو به مرورگر ارسال کنید.

این لینک رو بررسی کنید.
http://benalman.com/projects/php-simple-proxy/
 وبلاگ من => jgeek.ir

پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان