رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوره تخصصی آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس
دوره تخصصی آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس | فیلم آموزش ساخت وب سایت فروشگاهی با وردپرس | آموزش فروشگاه ساز wordpress
به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید میگم مسلم فلاح نیت هستم مدیر وب سایت دانش بنیان آموزش ۹۸ دات کام  با دوره تخصصی آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس در خدمت تمام عزیزان فعال در حوزه طراحی وب سایت چه با wordpress چه بدون wordpress هستم.
دوستان و همراهان سخن رو کوتاه می کنیم و به بحث در مورد دوره تخصصی آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس می پردازیم. همه روزه در تمام دنیا شاهد این هستیم که وب سایت های متعدد فروشگاهی زیادی با برنامه نویسی از بیس با زبان های ASP یا PHP طراحی می شود. حال در این میان برنامه هایی وجود دارند که کار ما را در تولید فروشگاه بدون نیاز به دانش برنامه نویسی راحت می کنند از این رو دوره ای کاملا تخصصی و جامع برای ساخت وب سایت فروشگاهی با وردپرس تولید کردیم که شما عزیزان بتوانید از پس نیاز های خودتان برای ساخت فروشگاه با wordpress بر بیاید. بنا بر این افزونه ای که در اینجا به شما آموزش داده میشه برای تولید فروشگاه افزونه جهانی EDD هست که صد البته این افزونه ماژول محصولات پستی نداشت که بنده مسلم فلاح نیت این افزونه رو به همراه این دوره به صورت هدیه تقدیمتون می کنم و در صورتی که بخواید افزونه رو مجزا تهیه کنید هم مبلغ این افزونه ۵۰ هزار تومان با تخفیف ویژه خواهد بود. خلاصه اینکه پیرو صحبت هایی که یه ساله دارم می کنم مبنی بر تولید ۳۰۰ ساعت آموزش تخصصی وردپرس در جهت بهبود سطح علمی شما عزیزان این دوره رو به صورت کاملا جذاب و پروژه محور تقدیم روی گل شما می کنم.
لذا باتوجه به توضیحاتی که در متن بالا دادم تصویری از اطلاعات مربوط به دوره رو در زیر قرار میدم و برای مشاهده سایر اطلاعات دوره میتونید به لینک داده شده در پایین مراجعه کنید.

[عکس: CdPackShopCourse1.png]

برای مشاهده سرفصل های کامل دوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس می تونید به لینک زیر برید.

برای دریافت دوره می تونید به لینک بالا برید.
پاسخ
تشکر شده توسط: Renegad , ADMIN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان