رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در gii فعلی try do it حذف شده مسیر چیست؟ (حل شد)
سلام
من yii.2.07 را دانلود واجرا کردم وبدون هیچ تغییری در urlManger با استفاده از gii مدل و crud را ساختم
مسیر gii این بود
http://localhost/hhapp/basic/web/index.php?r=gii

حالا برای اجرا اسم مدل مثلا country رو میدم میگه صفحه ای یافت نشد country/index و country/view و... هیچکدوم رو با وجود اینکه ساخته ولی پیدا نمیکنه
قبلا در gii یک اپشن try do it داشت که بلافاصله میشد نتیجه رو دید ولی الان نمیدونم مشکل از کجاست
تنظیمات db هم انجام شده
هیچ دسترسی هم داده نشده همون پیش فرض خودشه که در حالت قبل از login قرار داره
پاسخ
تشکر شده توسط:
چک کنید واقعاً ساخته شده باشه. کنترلر و اکشنها رو توی پروژه ببینید هستن یا نه. اگه نیستن و توی لینوکس کار میکنید، مجوزها رو چک کنید و بعد دوباره بسازین و دقت کنید حتماً پیام سبزرنگ بیاد.
پاسخ
تشکر شده توسط: shpegah
توی ویندوز کار میکنم
برای اینکه مطمئن بشم رفتم مجددا فایل زیپ شده ییی رو باز کردم cookieValidationKey رو مقدار دادم یه بار از توی
basicweb اجرا کردم وsiteindex که پیش فرضه اومد بعد به db مقدار دادم وسپس   gii ومدل وcrud رو ساختم
پیام سبز رنگ  
The code has been generated successfully.
هم اومد
توی پوشه های مربوطه کنترلر مدل وویو ها ساخته شده توی url به جای site از country  استفاده کردم پیام میده
Page not found.
پاسخ
تشکر شده توسط:
همین کار رو روی ورژن 2.0.6 هم انجام دادم نتیجه یکسان بود

نتیجه غیر منتظره دقیقا همین کاررو با ورژن 2.0.0 انجام دادم جواب داد؟؟؟؟؟؟

چه نظری دارید ؟ از کدوم ورژن استفاده کنیم ؟مشکل از چی میتونه باشه ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
چک کنید شاید بخاطر مشکلات شبکه کامپوزر نمیتونه درست نصب بشه. درصورت امکان توی پیام خصوصی یا تلگرام تیم ویور بدین وصل بشم ببینم مشکل چیه. من چنین مشکلی نداشتم تا حالا. با آخرین ورژن هم دارم کار میکنم
پاسخ
تشکر شده توسط: shpegah
بدنیست دوستان بدونند که مشکل بدین شکل رفع شد که در فایل کنترلری که gii میساخت به جای
namespace appcontrollers;
از
namespace appControllers;
استفاده میکرد که از شانس بد من وقتی فایل رو دانلود کرده بودم که هنوز این مشکل را اصلاح نکرده بودند وظاهرا الان دیگه چنین نیست کاش برای اصلاحات هم ورژن میزد
تاماهم متوجه شده واصلاح کنیم
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان