رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای آپلود لاراول 5.3 بر روی سرور
با سلام خدمت اساتید محترم برای آپلود کردن پروژه لاراول بر روی سایت من همه فایلهای داخل public v رو ریختم تو public_html و مابقی رو رون یک پوشه و در فایل ایندیکس هم آدرس پوشه رو اضافه کردم اما باز صفحه سفید میاد ممنون اگه راهنمایی بفرمائید
شاد و سبز و همیشه پایدار باشید
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام

در صورتی که هاست اشتراکی هست و دسترسی به شل ندارید باید کل پروژه را (به جز فولدر node_modules) در کنار فولدر  public_html و داخل یک فولدر مثلا به نام project قرار بدین و بعد محتویات فولدر public پروژه رو داخل public_html کپی کنید.

بعد باید در فولدر public_html فایل index.php رو باز کنید و مسیر های مورد نظر رو به این صورت ویرایش کنید:
require __DIR__.’/../project/bootstrap/autoload.php’;

$app = require_once __DIR__.’/../project/bootstrap/app.php’;

در ضمن باید فولدر storage و bootstrap/cache رو هم بهش حداکثر مجوز فایل (permission) رو بدین و اگر بازهم صفحه سفید اومد حالت debug رو روشن کنید تا پیغام خطاها نمایش داده شوند تا بشه مشکل رو  حل کرد

پ. ن : برای لاراول 5.3 باید نسخه php هاستتون 5.6.4 و یا بیشتر باشد
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط: farshidkh1385 , meysam1366
ممنون از پاسخ دقیق و پر مهرتون
این کارهارو کردم باز هم صفحه سفید دارم حالت دیباگ رو فعال کردم پیغامی نشون نمی ده
http://www.abhardigi.ir/
روی لوکال به خوبی کار می کنه از wamp استفاده کردم اما رو سرور کار نمی کنه ؟؟ حسابی کلافه ام کرده
روی گیگفا هم که رایگان سرویس داره تست کردم جواب نگرفتم با کد ایگنایتر رو هر دوتا سرور قبلا" کار می کردم تازه اومدم لاراول ،چند روزیه که سر کارم گذاشته
ممنون از راهنماییتون
ورژن php هم PHP Version 5.6.26 از این می تونه باشه؟؟؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
احتمالا از ورژن php تون هست اینارو اول فایل Index.php قرار بدین ببینید ارور نشون میده:
ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
error_reporting(E_ALL);
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط: farshidkh1385
سلام
کدهای بالا رو به ایندیکس اضافه کردم اول فایل گذاشتم

403 Forbidden
nginx
این خطا رو الان می ده
پاسخ
تشکر شده توسط:
ورژن php رو من اول فایل phpinfo() که می گذارم نشون می ده اما داخل cpanel سمت راست بالا اطلاعات سرور 5.4.45 نشون می ده کدومش درسته؟خودم هم از داخل cpanel 5.6 رو انتخاب کردم ؟؟؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
این کدهارو اضافه کردم به این خطا رسیدم
ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
error_reporting(E_ALL);
echo ini_get('display_errors');

if (!ini_get('display_errors')) {
    ini_set('display_errors', '1');
}
echo ini_get('display_errors');

الان خطایی که دارم
نقل قول:
Fatal error: Class 'PDO' not found in /home/abhardig/project/config/database.php on line 16
پاسخ
تشکر شده توسط:
در نیازمندیهای نصب لاراول نوشته PDO PHP Extension این کدوم pdo میشه در تنظیمات cpanel قسمت extention های php ??
چند تا داریم من هم هرو تیک زدم و ذخیره کردم هم تاثیری نداشت؟
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان