رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست اضافه کردن گزینه ی تایید پست در کنار دکمه ی تشکر
#1
Lightbulb 
سلام این تاپیک رو توی برنامه نویس گذاشتم زیاد کسی استقبال نکرد. Sad  دوستان لطفا اگر نقدی دارید بفرمایید.
mahdirabbani;2229810 نوشته: کلیک کردن روی دکمه ی تشکر یا سپاسگزاری و ... در انجمن ها دو علت دارد که این دو علت با هم تفاوت دارد.
گاهی علت سپاسگزاری است و گاهی تایید حرف صاحب پست.
حال با توجه به جدا بودن مفهوم این دو عمل به نظر بنده باید یک دکمه ی دیگر به انجمن ها از جمله همین انجمن برنامه نویس اضافه شود و این دو کار از هم تفکیک شود.
البته می دانم این کار بسیار زمان بر است و بسیار مشکل. ولی برای نتیجه گیری بهتر از انجمن ها باید این گزینه اضافه شود.
پاسخ
تشکر شده توسط:
#2
تو این انجمن هم تشکر رو داریم هم اعتبار دهی که میتونید مثبت یا منفی امتیاز بدین.
پاسخ
تشکر شده توسط:
#3
من زیاد متوجه نمی شم این اهدای اعتبار چه کاری انجام میده. ولی هرچه هست که معنای تایید پست رو نمیده و فقط به معنای تایید فرد هست.
پاسخ
تشکر شده توسط:
#4
چرا اتفاقاً مشخص میشه چون وقتی رو اعتبار فرد کلیک کنید نشون میده که چه زمانی توسط چه کسی و بابت کدوم پست اعتبار گرفته.
پاسخ
تشکر شده توسط:
#5
به هرحال خوبه ولی هدف من از اضافه کردن دکمه ی تایید این هست که مثلا توی یک تاپیک چند صفحه ای یک فرد تازه وارد بتونه به چند تا پستی که تایید بیشتر داره اعتماد کنه و همه ی تاپیک رو نخونه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
#6
خوب چنین افزونه ای در حال حاضر نیست و تشکر هم همین حکم رو داره. اساساً توی یه انجمن علمی نباید بخاطر چیزی بجز سودمند بودن یک پست، از دکمه تشکر استفاده کرد. اینکه یکی بگه مخلصیم و یکی دیگه تشکر کنه، درست نیست. کسی هم که دنبال پستهای سودمنده، تشکرها رو میتونه ملاک مناسبی قرار بده. هرکی هم میخواد بدونه کدوم کاربر پستهای مفیدتری میگذاره، اعتبار اون کاربر رو بررسی میکنه و پستهاش رو پیدا میکنه.

برای یک هدف خاص نمیشه 10 تا راه مختلف گذاشت. اینطوری کاربران بیشتر دچار ابهام میشن که الان از کدوم دکمه باید استفاده کنن. تازه واردها هم نمیدونن تشکر واسه چیه، تأیید واسه چیه، اعتبار واسه چیه و... !

اگه بخوایم خیلی از این امکانات رو پیاده سازی بکنیم، دیگه MyBB جوابگو نیست و باید یه سایت شبیه StackOverflow از پایه بنویسیم.
پاسخ
تشکر شده توسط: mahdirabbani
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان