رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید مادربرد،cpu و رم
سلام.
دوستان کسی میدونه بهترین برند مادربرد چیه؟
میخوام یه سیستم برا خودم ببندم اما متاسفانه تجربه ای روی برند های سخت افزار و کاراییشون ندارم
--
پاسخ
تشکر شده توسط:
من با برندهای Gigabyte و ASUS و MSI کار کردم و همگی خوب بودن ولی دو مورد اول رو بیشتر توصیه میکنم. امتیاز اصلی Gigabyte اینه که پشتیبانی رسمی اون توی ایران، شرکت آواژنگ هست که توی شیراز قرار داره (توی ایران پشتیبانی رسمی داره و نیاز نیست برای تعمیرات، بفرستن خارج از کشور).
پاسخ
تشکر شده توسط:
ممنون توی رم کدوم برند رو ترجیح میدید؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
بیشتر چیزی که در تعیین قدرت مهمه مدل مادربورد هستش تا مارک. ولی از لحاظ مارک، gigabyte و ASUS توی زمینه مادربورد خیلی قوی هستن.

ولی برای نوع مادربورد بسته به هزینه ای که میخواین بکنید باید تصمیم بگیرید. به نظر من برید توی سایت های مختلف و سیستم پیشنهادی هایی اونا رو بسته به بازه قیمتی که میخواین هزینه کنید انتخاب کنید و حالا یکی دو مورد از قطعات رو بسته به نیازتون بالا پایین کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(09-05-1394، 01:07 ب.ظ)saeed نوشته: ممنون توی رم کدوم برند رو ترجیح میدید؟

برای رم مثلا مارک Geil خیلی خوبه ولی قیمت بالایی داره. مارک های خوب زیاد دیگه ای هم هستن، مثلا من از Apacer و kingmax قبلا استفاده کردم و با توجه به اینکه از مارک های ارزون هم هستن ولی اصلا مشکلی نداشتن. بازم میگم بیشتر مدل و توانایی قطعه تاثیر گذاره تا مارکش، مثلا توی رم، حجم حافظه، مدل حافضه اش (یعنی همین DDR3 و DDR4 )، فرکانسش، زمان تاخیر و ... تاثیرگذاره.
پاسخ
تشکر شده توسط:
CPU هم اگه میتونید هزینه کنید، حتماً Core i7 بگیرین و اگه برای کارهای سه بعدی و ساخت گیم میخواین، AMD خیلی بهتر از Intel هست ولی حتماً یه 3D Fan روی سیستم نصب کنید یا درب کیس رو باز بگذارین و یه پنکه بزرگ جلوش بگذارین چون برخلاف Intel که اگه دمای پردازنده بالا بره، سیستم بطور خودکار ریستارت میشه، AMD اینقدر کار میکنه که بسوزه! ضمناً بیشتر از اینتل داغ میکنه ولی قدرت پردازش سه بعدیش حرف نداره.
پاسخ
تشکر شده توسط:
تو فروم بچه هایی که گیم باز هستن و کارهای گرافیکی انجام میدن میتونید بپرسید ، سایت "سخت افزار مگ" هم سیستم پیشنهاد میده لینک
پاسخ
تشکر شده توسط:
بسیار عالی بچه ها سیستم مورد نیاز برای عینک های واقعیت مجازی چی پیشنهاد میدید؟
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان