رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خالی کردن هدر صفحه با تابع header
سلام جناب شهرکی . من دو عدد input دارم و یک دکمه submit . با ساختار شرطی از حضور $_post ( به شکل زیر ) مطمئا شدم . و بعدش میخوام کاربر این دوتا فیلد رو پر کنه و بعد از زدن دکمه , کد ( echo 'سلام '.$name; ) براش اجرا بشه . و از همه مهم تر هدر هم میخوام خالی بشه .

الان مشکل اینه که بعد ارسال فرم کد ( echo 'سلام '.$name; ) کار نمیکنه و فقط هدر هی خالی میشه ؟؟؟

طبق جلسه هشتم شما از تابع header و exit استفاده کردید  تو فایل شما کار کرد و داده ها در بانک اطلاعاتی ثبت می شد . اما من هنوز به بانک اطلاعاتی وصل نکردم این دوتا فیلد رو - ولی انتظارم اینه کهecho کار کنه - که نمیکنه ؟ چرا

<form action="" method="post">
        <input type="text" name="name" placeholder="نام شما .."><br>
        <input type="text" name="ave" placeholder="معدل شما .."><br>
        <input type="submit" value="Send">
    </form>
    <?php

//form check
    if($_SERVER['REQUEST_METHOD']=='POST' && isset($_POST) && isset($_POST['name']) && isset($_POST['ave']) && !empty($_POST['name']) && !empty($_POST['ave'])){
        //form variable
        $name=$_POST['name'];
        $ave=$_POST['ave'];

//form start
        echo 'سلام '.$name;
        header('Location: index.php');
        exit();
    }

?>

پاسخ
تشکر شده توسط:
یک سوال دیگه داشتم خدمتتون .
اگر من با جیکوئری مقدار input هارو با ajax به یک صفحه دیگه بفرستم ( بدون لود صفحه ) و تو اون صفحه کد php تعبیه کنم و خروجی ( echo ) برگشت داده بشه به صفحه جاری . آیا این تکنیک امنیتش خوبه ؟

-----
تشکر شده توسط:
وقتی شما دستور header میگذارین کاربر بلافاصله به صفحه مقصد منتقل میشه و دیگه پیام رو نمیبینه. اگه میخواین پیام دیده بشه و بعد از چند لحظه منتقل بشه، از متا استفاده کنید:
<meta http-equiv="Refresh" content="3;url=index.php" />

مثال بالا بعد از 3 ثانیه کاربر رو به صفحه index.php هدایت میکنه.
پاسخ
تشکر شده توسط: ?php?
(23-11-1394، 05:33 ق.ظ)?php? نوشته: یک سوال دیگه داشتم خدمتتون .
اگر من با جیکوئری مقدار input هارو با ajax به یک صفحه دیگه بفرستم ( بدون لود صفحه ) و تو اون صفحه کد php تعبیه کنم و خروجی ( echo ) برگشت داده بشه به صفحه جاری . آیا این تکنیک امنیتش خوبه ؟

-----
امنیت ربطی به این موضوع نداره. مهم اینه که اطلاعات دریافتی از کاربر رو اگه توی کوئری قراره استفاده بشه، Escape کنید و اگه قراره نمایش داده بشه هم با htmlentities یا htmlspecialchars یا strip_tags و... خنثی کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: ?php?

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان