رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جاوا
البته نا گفته نماند که یادگرفتن هیچ چیزی خالی از لطف نیست
اما اندروید حداقل در ایران بنظر من فایده ای نداره
برنامه های موبایل اکثرا رایگانند و اونهایی هم که نیستند 500 تومن و 1000 تومن و توی همین بازه ها هستند
ولی زبان جاوا یک زبان قدرتمند و همه کارس و من پیشنهاد میکنم که حتما برنامه نویسی جاوا را هم آموزش دهید
ممنون
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط: shima_sadeghian
بحث جاوا سر جای خودش و در قدرتمند بودن و کاربردی بودنش شکی نیست ولی فقط محض اطلاع عرض میکنم که همین بازی «فروت کرفت» یا «سالار» رایگان با پرداخت درون برنامه ای 500 و 1000 تومانی، طبق مصاحبه تولیدکننده اونها ماهانه بین 20 تا 25 میلیون تومان درآمد براشون داشته. پولهای خرد رو توی بیزینس دست کم نگیرین چون مردم راحتتر خرجشون میکنن.
پاسخ
تشکر شده توسط: peca
خب اینا تعداد خیلی معدودی برنامه نویس و برنامهء موفق هستن نسبت به این همه برنامه و برنامه نویس، که به چنین آمار خرید بالایی میرسن.
بقیه برنامه ها میبینی مثلا در بازار زده کمتر از 100 دانلود! فک کنم تعداد دقیقش رو نمیزنه که آبروی طرفها نره  Big Grin  وگرنه اگر دربیاری مثلا 10 تا و 20 تا و حتی زیر 10 تا دانلود هم کم نیست!

البته خب به مرور با همین برنامه ها و حتی برنامه هایی که رایگان میدن، تجربه اندوزی میکنن و شناخته میشن و جا می افتن که شاید در آینده بتونن با برنامه های خوب و موفق به موفقیت های مالی قابل توجه برسن؛ ولی من فکر میکنم همچنان کسر کوچکی از این همه برنامه نویسان بیشتر نیستن!
پاسخ
تشکر شده توسط:
درسته. تعداد زیادی از برنامه نویسان بین افراد موفق که تعدادشون خیلی کمه، گم میشن ولی این موضوع همه جا وجود داره و مختص موبایل نیست. اصولاً آدمهای موفق کمتر از شکست خورده ها هستن. مهم اینه که اگه ایده نو و خوب داشته باشیم یا ایده قدیمی رو بهبود و توسعه و پرورش بدیم و به شکل درست و صحیح هم پیاده سازی کنیم، قطعاً موفق میشیم. چه توی موبایل و چه توی هر عرصه دیگه. من فقط خواستم بگم تصور نکنید درآمد برنامه نویسی موبایل کمه چون رقمش پایینه. به همون نسبت مشتری هم بیشتر دارین. درست مثل اینکه یه سایت رو برای یه مشتری با قیمت بالا بخواین بنویسین یا قیمت رو 1/10 کنید و به صد نفر بفروشین.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان