رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر مدت زمان مشترک شدن در انجمن
سلام مهندس. من توی چندتا از بخش های این انجمن مشترک شدم که توی بحث ها شرکت کنم ولی یک مشکلی که این MyBB داره اینه که هر وقت کسی تاپیک میزنه واسه من ایمیل میاد و من میخوام که این ایمیل ها رو روزانه دریافت کنم در یک ایمیل، نه اینکه تند تند واسم ایمیل بیاد. مثل مشترک شدن در VB یا زنفورو.... ولی اینجا انگار این تنظیم رو نداره که زمان رو مشخص کنی، سرچ هم زدم چیزی پیدا نکردم.
اگر شما روش این تنظیم رو میدونید بی زحمت بگید یا اگر در آینده وقت داشتید یک پلاگین کوچیک واسه این MyBB بنویسید که این قابلیت بهش اضافه شه که کاربر موقع مشترک شدن بتونه دریافت ایمیل روزانه، هفتگی و ... رو هم تنظیم کنه. باتشکر
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366
متأسفانه چنین افزونه ای برای MyBB پیدا نکردم. حالا یکم که سرم خلوت تر بشه و پکیج پیشرفته تمام بشه کارش، یه دست حسابی به سروگوش انجمن میکشم. فعلاً با وضع نداری ما بسازین.
پاسخ
تشکر شده توسط: php , sorkhabi , meysam1366
مهندس درسته به این موضوع مرتبط نیست ولی بهتر نیست انجمن رو با انجمن ساز های vb یا ipb یا xenforo بالا بیارید ؟
پاسخ
vBulletin که رایگان نیست و من هم دوست ندارم از نسخه نال شده استفاده کنم. Xenforo رو هم تست نکردم ولی تا جایی که دیدم، امکانات و قالبهای MyBB و همچنین سبک کدنویسی و سرعت اون نسبت به بقیه انجمن سازهای رایگان بهتر بود. حالا نداشتن یه قابلیت اینچنینی رو میشه تحمل کرد.
پاسخ
تشکر شده توسط: php , sorkhabi , meysam1366
(31-02-1394، 06:00 ب.ظ)ADMIN نوشته: vBulletin که رایگان نیست و من هم دوست ندارم از نسخه نال شده استفاده کنم. Xenforo رو هم تست نکردم ولی تا جایی که دیدم، امکانات و قالبهای MyBB و همچنین سبک کدنویسی و سرعت اون نسبت به بقیه انجمن سازهای رایگان بهتر بود. حالا نداشتن یه قابلیت اینچنینی رو میشه تحمل کرد.

xenforo هم رایگان نیست، https://xenforo.com/purchase
به نظر من و خیلی های دیگه xenforo بهترین انجمن ساز موجوده، یعنی در رقابت با VB که مهمترین رقیبش هست، خیلی از اون جدیدتر و بهتره، دلیلش هم اینه که اعضای گروهی که Xenforo رو ساختن، از اعضای سابق VB بودن که از تیم VB خارج شدن و رفتن برای خودشون Xenforo رو ساختن و بهبودش دادن و اون زمان که Ajax هنوز زیاد کاربرد نداشت از Ajax استفاده کردن و فشار روی سرور خیلی کمتر شد و سئو خیلی بهتری هم داشت نسبت به VB ، سیستم Notification و استفاده های بجا از ajax باعث شده بود تا تجربه کاربری خیلی بهتری نسبت به VB داشته باشه برای کاربرا و ...

بعدش VB تا مدت ها دادگاه و دادگاه کشی داشتن با xenforo که اینا نتیجه سالها کدنویسی ما رو از شرکتمون دزدیدن و رفتن باهاش xenforo رو ساختن ... که آخرش هم هیچ نتیجه ای نداد دادگاهشون!

در کل به نظر من الان همین MyBB خیلی خوبه، اوپن سورس هم هست اگر اشتباه نکنم، فقط یکی دو مورد مثل همینی که من گفتم یا مواردی که خودتون در نظر دارید رو هر زمان وقت داشتید یه دستی به سر و گوشش بکشید خیلی عالی میشه.
پاسخ
به روی چشم. حقیقتش از استفاده غیرقانونی اصلاً خوشم نمیاد. اگه قانوناً بشه از ایران خریداری کرد، حتماً اینکار رو انجام میدم. هرچند باز هم معتقدم MyBB جای کار خیلی زیادی داره و ما هم که همه PHP کار !!!
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان