رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه خرید از فروشگاه بامیلو bamilo.com
تجربه خرید از سایت bamilo.com
با سلام خدمت همه
جناب شهرکی خواهشا این پست رو پاک نکنید تا همه بخونن و مثل من کلاه سرشون نره 
حدود ۲۰ روز پیش من از سایت بامیلو چند تا تیشرت , پیراهن و یک جفت کفش خریدم
اولا که بدون هیچ اطلارسانی ارسال سفارش ۴ روز بعد انجام شد در حالی که دیجیکالا چاره فینال و اینها همون روز یا فرداش ارسال میکنن جنس رو بعد که بسته اومد دیدیم که ازسفارش من ۳ مورد رو نفرستادن
با چه دردسری من تونستم با اینها تماس بگیرن در پاسخ گفتن که نداشتیم اینا رو چند روز دیگه میفرستیم
شما بدون هیچ دلیل قانع کننده ای و جوابی که آقا من پول نقد دادم جنسمو بدید یا پولمو خیر شما چنین حقی ندارید از ۱۰ روز تا ۱۰۰ روز باید بمونید تا اون جنسا موجود بشه شایدم نشه ...
خلاصه درب بسته رو باز کردم به جز یه جفت کفش تمام پیراهن های و تیشرت ها یه مشت جنس آت و آشغال که تمامشون هم ایرانی و چینی بودن و از بدترین پارچه ممکن بود فرستاده بودن و متاسفانه حتی یدونه ازین لباس ها با راهنمای سایزی که تو سایتشون زدن مطابقتی نداره و من متوجه شدم که چه کلاه بزرگی سرم رفته ارزش این لباسها یک سوم پولی هم که من داده بودم نداشتن و بدتر ازون هیچ کدوم اندازه نبود
خلاصه تماس گرفتم و گفتم اینجوریه اپراتور هم گفت همه رو بزار توی یه بسته و دلیل مشکلت رو بنویس رو فاکتور و برگردون ما ظرف دو روز بعد از رسیدن بسته پولو واریز میکنیم به حسابتون و یه شماره کارت هم از من گرفتن منم فرداش رفتم پست و جنس ها رو برگشت زدم و کلی هم پول پست دادم
ازون روز تا الان ۱۸ روز گذشته و هر وقت تماس میگیرم میگن به مسول بخش مربوطه اطلاع میدم !!!!!!!!

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم به فتا شکایت کنم چجوری پولمو بگیرم
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , FWK , majed1288
خوب با این اوصاف تا حدودی علت تخفیفهاشون مشخص شد. البته بازم نمیشه قضاوت کرد ولی پلیس فتا رو برای اینجور وقتها گذاشتن.
پاسخ
تشکر شده توسط: mtcom , FWK
جنسه ایرانی ات و آشغال شناخته میشه جدیدا؟ Ywhat
پاسخ
تشکر شده توسط: FWK
فکر میکنم منظورشون این بوده که اون جنسی که گرفتن کیفیت نداشته نه اینکه همه اجناس ایرانی بد باشن. بعلاوه وقتی شما یه کالا رو به اسم خارجی خریداری میکنید و ایرانی تحویل میگیرین، جدا از بحث کیفیت محصول، تخلف آشکاری توی تحویل کالا صورت گرفته.
پاسخ
سلام
این مشکلات به خاطر روش کار بامیلو دور از انتظار نیست! تا جایی که میدونم اینا همه جنس ها رو انبار نمیکنن و سفارش ها رو میرن میگیرن میارن میدن به مشتری.
دلیل کند بودن کارشون و همینطور مشکلی که برای شما پیش اومده همینه.
ولی نحوه رفتارشون با شما خیلی بد بوده!

دلیل ارزون بودن بعضی از جنس هاشون هم اینه که دلالن! رابطه قوی ای دارن، ارزون میگیرن میکشن روش میفروشن.

من تقریبا یه هفته پیش یه سوئیشرت و یه کفش سفارش دادم. 5 شنبه سفارش دادم و دو شنبه دستم رسید.
هردوتا جنس ایرانی بودن ولی به نظرم کیفیتشون خیلی خوبه.
نمونه اون کفش رو قبل از خرید رفتم تو بازار کلی گشتم شبیهش رو پیدا کردم ولی انصافا قابل مقایسه نبودن.
اینم عکساش Smile
http://www.bamilo.com/kourosh--1059913.html
http://siawood.ir/fa/118-%D9%87%D9%88%D8...8%B1-.html

نقل قول:بعلاوه وقتی شما یه کالا رو به اسم خارجی خریداری میکنید و ایرانی تحویل میگیرین، جدا از بحث کیفیت محصول، تخلف آشکاری توی تحویل کالا صورت گرفته.
فکر نمیکنم بامیلو جنس چینی و ایرانی رو به جای مارک اصلی بفروشه!
من خودم این سوشرت رو وقتی نگاه میکردم اولش فکر کردم خارجیه! بعد تحقیق کردم دیدم ایرانیه.
پاسخ
منظور من این نبود که به اسم جنس مارک فروختن. منظور صحبتم این بود که اگه چنین اتفاقی بیفته، حس کلاهبرداری به آدم دست میده. ازطرفی احساس کردم منظور استارتر این نبوده که همه کالاهای ایرانی و حتی چینی بد هستن بلکه این اجناسی که تحویل گرفتن کیفیت نداشتن. شاید چون ملیت و کیفیت رو کنار هم نوشتن، این ذهنیت ایجاد شده که کل اجناس ایرانی رو بد میدونن که خواستم این ابهام از بین بره.
پاسخ
شما از کجا میدونید شاید واقعا منظورشون این بوده که جنسه ایرانی و چینی بده Angel
پاسخ
نگفتم میدونم. گفتم «احساس کردم». چرا اینقدر زود جبهه میگیرین؟

الان بحث سر کیفیت خدمات بامیلو هست یا کیفیت کالای ایرانی؟
پاسخ
مگه جنگه :دی
خب من احساس کردم به کالای ایرانی توهین شده واسه همین واکنش نشون دادم :دی
پاسخ
تشکر شده توسط:
تاپیک فقط به جهت اطلاع رسانی بالا میارم
من از تخفیف جمعه سیاه بامیلو! برا خرید استفاده کردم
1/3 خریدم دو هفته بعد که دیروز باشه اومد بقیه شم زده بود در حال برسی ! بعد دو هفته
شب نگا کردم دیدم یکی از اجناس رو لغو کردن تماس که گرفتم گفتن موجود نبوده! (بعد از دو هفته متوجه شدن موجود نیست!) که منم کلا لغو کردم سفارشاتم رو
اما نکته خیلی جالب تر اینجاس یکی از اجناسی که ارسال کرده بودن لباسی بود که من با 70 درصد تخفیف به قیمت 18 تومن خریده بودم ، یه برچسب قیمت رو لباس بود که قیمت واقعی ش رو نوشته بود و 15 تومن بود !
با 70 درصد تخفیف سه تومن از بازار گرون تر فروختن :دی
کیفیت واقعا اشغال ، من که اولین و اخرین خریدم بود
به هر بانک و شماره حسابی هم پول تون رو بر نمیگردونن :|
پاسخ
تشکر شده توسط: majed1288
سایت بامیلو تعطیل شد
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان