رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه خرید از سایت مالتینا | Malltina
با سلام

مطلبی که مینویسم برگرفته از اولین و آخرین تجربه من از سایت malltina.com هست

بنا به رسالت اجتماعی که بر عهده هر فرد هستش خیلی خوبه که تجارب خوب و بدش از خرید از این فروشگاه ها رو تا جایی که میتونه با دیگران در میان بگذاره تا اونها هم حد اقل در مواردی که تجربه بدی توسط شخصی

کسب شده از آسیب مجدد در امان بمونند و در جایی که تجربه خوبی حاصل شده اونها هم بتونند از مزایای اون بهره مند بشند.

دوستان بنده اولای برج ۱۱ بهمن سال ۱۳۹۷ یه سفارش ثبت کردم یک دارو رو بسته ۲۴۰ تاییش رو که در ایران ۸۰ تاییش موجود بود اون تاریخ قیمتش بسته ای ۴۹ هزار تومن بود تو داروخونه ها رو گفتم نمونه ۲۴۰ تاییش رو بذار از سایت آمازون بگیرم شاید بهتر باشه رفتم سایت malltina.com و ثبت سفارش کردم و 180 هزار تومن پول رو هم واریز کردم توی همه جای سایتشون نوشتن تحویل ۱۵ تا ۲۰ روز کاری و گفتم خوب نهایتا ۱ ماهه ۴۵ روزه میرسه دارو دستم گذشت و گذشت شد دو ماه و نیم تماس گرفتم گفتم شما زدید ۱۵ تا ۲۰ روز کاری گفتن نه اون ماله اکسپرس فلان ممکنه تحویل عادی تا ۵۰ ۶۰ روزم بکشه که ماله من ۳ ماه شده بود خلاصه با هزار وعده و وعید چندین بار من تماس گرفتم ایمیل زدم پیام دادم هر بار میگفتن چند روز دیگه میاد تو گمرکه فلانه خلاصه تو این مدت من بی دارو مونده بودم مادرم مشکل داشت به دارو نیاز شدید داشت و با هزار بدبختی از بازار آزاد و گرفتاری این داروخونه اون داروخونه دارو رو تهیه میکردم یه سره زنگ میزدم هر بار یه ربع نیم ساعت حرف زدن و هیچی خلاصه بالاخره بعد از ۵ ماه باز هم پشتیبانی میگفت صبر کنید چند روز دیگه من براتون کالا رو میگیرم و اینها دیگه من خیلی پیگیری کردم و عصبانی بودم گفتن باشه خرداد ماه سال ۱۳۹۸ تازه مشکلی نداره بدون هیچ در نظر گرفتن اینهمه زجر و گرفتاری من همون پول خودم رو ریختن به حساب !!! حالا ببینید دارویی که برج ۱۱ بهمن ۹۷ ۸۰ تاییش ۴۹ هزار تومن بود الان شده ۹۵ هزار تومن یعنی من برای تهیه این دارو باید 285 هزار تومن بدم تا بشه یه بسته ۲۴۰ تایی ولی شرکت همون پول رو ریخته به حسابه من دوستان این تجربه خرید من ازین سایت بود که ادعا میکنه بزرگترین و معتبرترین سایت خرید از amazon هست دیگه قضاوت با خود شما .........
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان