رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالار php
سلام اگه ممکن هست یه تالار برای بخش عمومی php ایجاد کنید.
با مشکلاتی که در سایت برنامه نویس پیش اومده بنده حس میکنم دیگه نباید اونجا فعالیتی داشته باشم.
پاسخ
تشکر شده توسط: CyClone , Mohammad , meysam1366 , sorkhabi , YN97
سلام

بنده هم موافقم چون این مدیر ارشدش خیلی احمقه

بنده رو هم که حذف کردن
پاسخ
تشکر شده توسط: CyClone , sorkhabi
بنده هم موافقم و کمکی هم از دستم بر بیاد انجام خواهم داد
پاسخ
تشکر شده توسط: CyClone , meysam1366 , sorkhabi
بنده هم موافقم
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366
به خونه جدیدتون خوش اومدین: http://forum.ncis.ir/forum-15.html
پاسخ
تشکر شده توسط: php , Mohammad , sorkhabi , mehdi king , meysam1366 , YN97
از آقای شهرکی تشکر میکنم که این انجمن رو راه اندازی کردن این اواخر با حرف هایی که آقای شهرکی زدند نگران از دست دادن این استاد در انجمن برنامه نویس بودم و بعد واکنش های مدیر بخش php متوجه شدم این فرد تیشه به ریشه ی این بخش از انجمن میزند و خیلی خوب شد که آقای شهرکی نگذاشتند این جمع دوستانه و علمی نابود شود
ممنون از نظر لطف همه دوستان. این جمع صمیمی با حضور پررنگ و گرم تک تک شما عزیزان معنا پیدا میکنه و امیدوارم که بنده رو در این مسیر تنها نگذارین چون پادشاه کشور بی رعیت بودن، هنر نیست. البته نه من پادشاهم و نه شما بزرگواران، رعیت. فقط بعنوان ضرب المثل ذکر کردم و در مثل هم مناقشه نیست. چون معتقدم بعنوان مدیر این بخش از سایت، به کمک تک تک شماها احتیاج دارم.
پاسخ
دوستان پیشنهاد میکنم دیگه توی انجمن برنامه نویس فعالیت نکنن تا مشکلات حل بشه، ارزش یک انجمن به کاربرهاش هستش که اگر کاربرها فعالیت نکنن خودشون باید واسه خودشون تاپیک بزنن و با خوشون حرف بزنن! اگر کسی از دوستانتون هم دیدید داره فعالیت میکنه یه جوری بهش اطلاع بدید که دست از اونجا برداره با اون وضع مدیریت!

یاد یک آیه از قرآن افتادم:
نقل قول:وقتی در محیط ظلم قرار گرفتید و نتوانستید مبارزه کنید، مهاجرت کنید. زمین خدا وسیع است.

واگر نکنید و قبول ظلم نمائید، مقصر و گناه کارید.

نساء (4)97
پاسخ
سلام
آقای شهرکی اگر در این انجمن ازvb استفاده کنید خیلی بهتر از mybb هستش.
لطفا فکری برای این بکنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
vBulletin پولیه و به ایرانیها نمیفروشن بخاطر تحریم. من هم خوشم نمیاد از اسکریپت نال شده و غیر قانونی استفاده کنم.
پاسخ
همین اسکریپت هم خوبه فقط قالبش داغونه :)
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
مهم اینه که فعالیت ما مساوی با خوردن حق دیگران نباشه حالا این دیگری میخواد ایرانی ، خارجی ، کافر یا مسلمان باشه مهم نیست .
البته امکامنش هست خودمون انجمن بنویسیم ولی اصلا این کار در این شرایط و درکل منطقی نیست .
اگه قرار باشه هزینه بشه زنفورو و آی پی برد (مخصوصا زنفورو) یکی از بهترین ها هستند .
پاسخ
مبارکه اقای شهرکی :)
یه پیشنهاد دارم.شما که خودت استادی یه سیستم پرسش و پاسخ اختصاصی واسه خودتون بنویسید.
انشاالله که روز به روز پیشرفتتون بیشتر بشه و ما هم کنارتون هستیم ...
پاسخ
من یکی نوشتم که الانم دارم در وب سایت پروژم ازش استفاده میکنم ولی راستششو بخواین فعلا به کسی پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ
فعلاً وقت واسه نوشتن این چیزا نیست و درثانی وقتی ابزار آماده هست، دوباره نوشتنش درصورتی توجیه داره که وقت بگذاریم و یه چیز بهتر بسازیم که فعلاً فرصت کافی ندارم متأسفانه.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان