رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تابعي براي دانلود فايل
با سلام
من نياز به تابعي دارم که توش url فايلم که روي يک سرور ديگه هست رو بهش بدم و امکان دانلود براي کاربر توليد بشه که البته تا اينحاش رو بدون مشکل انجام دادم

مشکل من اينه که موقع دانلود قابليت ايست توي idm وجود نداره

اگر تابع يا کلاسي داريد که قابليت resume رو بده يا حتي محدود کردن سرعت دانلود رو خيلي ممنون ميشم در اختيار من بزاريد
خيلي سرچ کردم ولي به نتيجه اين نرسيدم
در ضمن تمام فايلهاي من پسوندشون zip هست.
پاسخ
تشکر شده توسط:
توی اینترنت دنبال Resume support download with PHP جستجو کنید. آموزشهای زیادی موجوده. نمونه:
http://www.media-division.com/php-downlo...ume-option
پاسخ
تشکر شده توسط: سامان زارع , meysam1366 , sorkhabi
بله اينارو ديدم(دو روزه دارم سرچ ميکنم)
اما به دليل کمبود وقت من اين پستو گذاشتم
مشکلي که دارن اينه که مسير فايل بصورت سيستمي بايد باشه
./etc/www
درصورتي که من ميخام با url کار کنم
site.com/file.zip

(در ضمن ما کوچ کردگان برنامه نويسيم :D )
پاسخ
تشکر شده توسط:
خوب شما برای خوندن فایل باید بعد از اینکه دانلود شد روی سرورتون، مسیر فیزیکی فایل دانلود شده رو بدین.
پاسخ
يعني يک بار فايل رو از سرور دوم منتقل کنم رو سرور وب سايت (با توجه به حجم بالا فايلها کاربر بايد معطل دانلود رو سرور بشه حتي اگه 20 ثانيه باشه! و محدوديت هاست هاي اشتراکي)
بعد با اين دستورات پردازشو انجام بدم
و بعد از دانلود از سرور سايت حذف کنم؟
با توجه به اينکه هيچ لينک مستقيمي نميخام به کاربر نمايش داده بشه
پاسخ
تشکر شده توسط:
بله اگه بخواین مستقیماً از سرور بخونید، راه مناسب دیگری به ذهنم نمیرسه. مگه اینکه فرضاً خودتون با دریافت Range از کاربر، همون قسمت از فایل Remote رو بخونید و echo کنید. یعنی توی cURL خودتون هم هدرهای Range رو ست کنید و از سرور بگیرین و به کاربر تحویل بدین. البته تست نکردم و مطمئن نیستم دانلود Stable و مناسبی داشته باشین.
پاسخ
:( يني واقعا راهي نيست که امکان resume رو بده بر اساس url و نه مسير فيزيکي مستقيم
پس ظاهرا مجبورم فعلا بدون resume امکان دانلود رو بدم :(

براي محدود کردن سرعت دانلود چي؟ اون هم همين مشکل رو داره؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
در مرحل اول فایل رو با مقاله ای که آقای شهرکی قرار دادند روی سرور دانلود کنید . بعدش میتونید یه پراگرس بار آیجکس نمایش بدید که دریافت فایل روی سرور رو نمایش بده و بعد از پایان دانلود لینک دانلود رو به کاربر بدین.
سایت filegir.com دقیقا همین کار رو انجام میده
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , sorkhabi
(05-03-1394، 11:43 ق.ظ)سامان زارع نوشته: :( يني واقعا راهي نيست که امکان resume رو بده بر اساس url و نه مسير فيزيکي مستقيم
پس ظاهرا مجبورم فعلا بدون resume امکان دانلود رو بدم :(

براي محدود کردن سرعت دانلود چي؟ اون هم همين مشکل رو داره؟

شما واقعاً انتظار دارین فایل یک سرور دیگه رو تکه تکه بخونید و تحویل بازدیدکننده سایت خودتون بدین؟ اگه اینطوری بود که دیگه هیچ کسی سرور نمیخرید و همه میرفتن یه سایت ساده میساختن و فایلهای soft98.ir و p30download.com رو در اختیار بازدیدکنندگان سایت خودشون میگذاشتن و رقیب میشدن براش. هرگونه محدودیت و امکاناتی که بخواین برای دانلود فایل بگذارین، باید از فایلهای سرور خودتون استفاده کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , sorkhabi
اخه اگر دقت کنيد رو سايتهايي که پرداخت در ازاي دانلود دارند ميشه مسير فايل رو url تعيين کرد و قابليت resume هم داره!
بعدشم اگر قرار باشه فايلها اول از سرور دوم دانلود شه رو سرور اصلي که سايت روش هست و بعد لينک دانلود بر اساس اون توليد شه اونوقت دليل خريدن سرور مخصوص دانلود چيه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
نقل قول:در مرحل اول فایل رو با مقاله ای که آقای شهرکی قرار دادند روی سرور دانلود کنید . بعدش میتونید یه پراگرس بار آیجکس نمایش بدید که دریافت فایل روی سرور رو نمایش بده و بعد از پایان دانلود لینک دانلود رو به کاربر بدین.

سایت filegir.com دقیقا همین کار رو انجام میده

اخه مشکل من اينه که نميخام اين کارو کنم
سيستمم يه سامانه آموزشي هس که کاربر بعد پرداخت فيلم آموزشي رو دانلود ميکنه
فقط لينک مستقيم به کاربر نمايش داده نميشود
و فايل ها هم روي سرور دانلود قرار دارد
همين :(
پاسخ
تشکر شده توسط:
یه سرور خوب بگیرین و بیارین روی هاست خودتون. الان از parsdev.ir میتونید یه VPS با فضای 200 گیگابایت رو با هزینه ماهانه 150 هزار تومان تهیه کنید. سرورهای دانلود بخاطر مشکلاتی که دارن (عدم وجود دیتابیس و...) زیاد کارآمد نیستن و بیشتر بدرد سایتهایی میخورن که مثل P30Download، فایلها رو رایگان منتشر میکنن.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
من vps دارم که فعلا centos روش نصبه و مشکلي از اون نظر وجود نداره
فقط نميخاستم وارد بحث تنظيمات وب سرور و کانفيگ و ... بشم و ميخاستم فقط فايلهام توش باشه
پاسخ
تشکر شده توسط:
خوب فایلها رو بیارین روی سرور خودتون و بیخیال سرور دانلود بشین. من خودم هم برای دانلود پکیجها همینکار رو انجام دادم.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
بسيار خب همين کار رو ميکنم ممنونم از راهنماييتون
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان