رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بک لینک در طراحی سایت و نکاتی مهم در این رابطه
#1
یکی از نکات بسیار مهمی که در هنگام طراحی سایت و پس از آن باید به آن توجه ویژه ای شود، سئو سایت می باشد. حضور در صفحات نخست و رتبه های ابتدایی در نتایج جستجو آسان نبوده و مستلزم رعایت نکات مهمی در این زمینه می باشد. یکی از عوامل مهم و کاملا تاثیر گذار در این امر بک لینک در طراحی سایت است. بک لینک ها به عنوان معرف سایت شما از طریق سایت های دیگر (سایت هایی که از آن ها بک لینک دارید) طراحی سایت شما را به عنوان سایت منبع و مرجع برای موتور های جستجو معرفی کرده و در نتیجه آن ها نیز اهمیت زیادی به طراحی وب سایت شما داده و در کنار سایر معیار های سئو سایت مانند طراحی سایت ریسپانسیو ، طراحی سایت بر اساس اصول سئو ، استفاده از استاندارد های طراحی سایت و… باعث بهبود و کاهش رتبه سایت شما در نتایج جستجو خواهد شد.
انواع بک لینک در طراحی سایت
بک لینک در طراحی سایت به دو دسته تقسیم می شوند:
1- بک لینک های dofollow
این نوع بک لینک ها از نوع دنبال شونده بوده و معنای آن ها برای موتور های جستجو این است که این نوع بک لینک ها در طراحی سایت مهم بوده و باید آن ها را دنبال کند.
2- بک لینک های nofollow
بک لینک های nofollow برای موتور های جستجو اهمیت کمتری داشته و هنگام مواجه شدن با این نوع بک لینک ها با اینکه به آن ها اهمیت می دهند ولی آن ها را دنبال نمی کنند.
ارزش بک لینک های dofollow از بک لینک های nofollow بسیار زیادتر بوده و تا جایی که امکان دارد باید بک لینک های ما از نوع dofollow باشند.
در چه جاهایی باید از بک لینک در طراحی سایت استفاده کرد؟
بک لینک ها از هر جایی می توانند به طرف سایت ما داده شوند ، ولی هرچه سایت ها معتبر تر باشند ، بک لینک ها نیز اهمیت بیشتری پیدا کرده و تاثیر زیادتری بر روی سئو سایت ما خواهند گذاشت. معمولا بک لینک گیری از سایت های معتبر سخت تر از سایر وب سایت ها می باشد ولی با توجه به هدفی که شما از طراحی سایت دارید ، این عمل با تولید محتوای آموزنده، علمی و مفید می تواند محقق شود.
فروم ها ، انجمن ها و تالار های گفتگو
شما می توانید با حضور در این مکان ها و استفاده بهینه از فرصت هایی که در اختیار شما قرار داده می شود، اقدام به بک لینک دهی نوع dofollow برای سایت خود کرده و همچنین تبلیغ و جذب بازدید کننده از آن ها نیز بپردازید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان