رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش برای ارسال ایمیل از سایت برای کاربران
دوستان بهترین شیوه و توابع برای ارسال ایمیل از سایت به کاربران چیه به نظرتون؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
لطفاً بیشتر توضیح بدین. منظورتون دستورات برنامه نویسی هست یا سناریوی کار مدنظرتونه؟
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel
این موضوع رو برای دو بخش نیاز دارم
یکی خبر نامه
یکی هم بخش تماس با ما
برای ارسال مثلا 100-200 تا ایمیل برای اعضا
خودم با تابع mail شکل دارم خوشم نمیاد ازش
هم میخوام سناریو کار رو برای خبرنامه کمک کنید بهم
هم اینکه بجز تابع mail با چی میتونم میل ارسال کنم اصلا راه دیگه ای هست؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
برای ارسال با PHP Mailer ارسال کنید. درمورد سناریو هم بنظرم بهترین کار اینه که یه جدول داشته باشین برای ایمیلهای منتظر ارسال و هروقت خبر جدید درج میشه، توی اون جدول به ازای تمام کاربران رکورد ثبت کنید و id خبر و کاربر رو قرار بدین و همچنین فیلد وضعیت که 0 هست. حالا یه اسکریپت Cron دارین که هر یک ساعت میاد 100 رکورد از این جدول رو انتخاب میکنه برای ارسال و فیلد وضعیت رو 1 میکنه. وقتی هم ایمیل با موفقیت ارسال شد، وضعیت رو 2 میکنه. میتونید یک اسکریپت دیگه هم داشته باشین که با فاصله نیم ساعت از این اسکریپت اجرا میشه (اونم هر 1 ساعت) و میاد دو تا کار انجام میده:
  • برگردوندن فیلد وضعیت رکوردهایی که روی 1 موندن و توی این نیم ساعت 2 نشدن (به هر دلیلی)
  • حذف رکوردهایی که وضعیتشون 2 شده (برای خلوت کردن جدول)

برای افزایش سرعت میتونید فیلد وضعیت رو index کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , mahdirabbani
(01-04-1394، 09:21 ب.ظ)ADMIN نوشته: حذف رکوردهایی که وضعیتشون 2 شده (برای خلوت کردن جدول)

این قسمت فکر نکنم نیازی باشه چون این همون جدول emails هستش که ایمیل اعضای سایت رو داره، حالا با انجام اینکار لیست ایمیل ها پاک میشه!
پاسخ
نه گفتم یه جدول جدا بسازین برای نگهداری صف ایمیلهای منتظر ارسال چون برای Spam نشدن باید هر یک ساعت حداکثر 100 تا بفرستین و ازطرفی برای یکنفر هم نباید دوبار ارسال کنید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان