رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود فونت ها
مهندس میدونی در فروم غیر از نرم افزارش یه چیز مهم دیگه هست که خیلی تاثیر داره بنظر من و اون فونت های پیشفرض است!
الان در قسمت ادیتور من عکسش رو ضمیمه کردم ببینی، فونتش قشنگ نیست زیاد خوانا هم نیست یجوریه! همون فونتی که توی نمایش مطالب هست اینجا هم بذاری خیلی بهتره. الان این دوتا ظاهرا متفاوت هستن.

در فروم بنظر من چندتا چیز خیلی مهم هست. یکی نرم افزارش، دیگری اینکه چطوری ساختار بدی فروم رو چه تالارهایی به چه شکلی بذاری، دیگری هم همین فونت هاست، البته در کنار اینها تم و ترکیب رنگ و layout هم مهمه.

من اصلا رغبت نمیکنم بیام توی ادیتور شما چون فونتش بده!

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط:
البته فونتش خیلی هم ناخوانا نیست، ولی حالت ماشینی داره و غیرعادیه و در طول نوشته تغییرات ناهماهنگی درش مشاهده میشه. آدم حس میکنه داره توی یه برنامهء عهد بوق تحت داس تایپ میکنه!!
پاسخ
تشکر شده توسط:
توی تنیظمات پروفایلتون حالت پیشفرض ادیتور رو از Source بردارین. الان توی نمای سورس کد هستین. ادیتور توی نمای عادی مشکلی نداره‌.
پاسخ
تشکر شده توسط:
من خیلی وقتا حالت سورس رو ترجیح میدم واسه همین توی اون حالت میذارم. بعضی مشکلات و محدودیت های خاصی توی حالت ویزیویگ پیش میان.
ضمنا فرومهای دیگه حالت سورسشون همچین فونت بیریختی نداشته!
پاسخ
تشکر شده توسط:
این فونت Arial هست که فونت پیشفرض MyBB هست. هنوز وقت نکردم روی قالب انجمن خیلی کار کنم. همینم با کلی مکافات تاحدودی شبیه vBulletin کردم که یکم جذابیت بیشتری داشته باشه. ظاهر پیشفرض MyBB رو خیلی داغون تر از این حرفهاست و vBulletin و بقیه هم پولی بودن و بخاطر تحریمها به ایران نمیفروختن و من هم از نسخه کرک شده و نال شده خوشم نمیاد استفاده کنم.

اینقدر کارهای ریز و درشت با اهمیت بیشتر دارم که واقعاً وقت نمیکنم روی موارد جزئی مثل قالب انجمن کار کنم. فعلاً با همین وضع بسازین تا سر فرصت قالب اختصاصی انجمن رو هم مثل سایت آکادمی آماده کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
بهتر نیست یکم انجمن رو تر و تمیز کنید. فکر میکنم اینکه همه چیز رو بخوان تحت پوشش قرار بدین به بی نظمی دچا میشه.
به نظر بهتره تالارهای غیر فعال رو برای مدتی(تا زمانی که به تالارهای اصلی سرو سامان دادن بشه) غیر فعال کنین. چون وارد تالار که میشی گیج میشه آدم بس که گزینه گذاشتین.
پاسخ
تشکر شده توسط:
انجمن بنظرم به حد کافی مرتب هست. اینکه انجمن غیرفعال زیاده درسته ولی علامت بی نظمی نیست. مواردی هم که گذاشتم، آیتمهایی هست که به نوعی خودم هم توی اونها سررشته دارم و کم کم سرم خلوت بشه خودت میتونم در حدی که از این سکوت در بیان فعالشون کنم.

ساختار انجمن به حد کافی قابل فهم هست و فکر نمیکنم جایی برای گیج شدن باشه. هر کسی میتونه به راحتی بخش مربوط به خودش رو پیدا کنه.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان