رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته مقدماتی تا فوق تخصصی آموزش فارسی سازی قالب و افزونه های وردپرس
بسته مقدماتی تا فوق تخصصی آموزش فارسی سازی قالب و افزونه های وردپرس | دوره آموزش جامع فارسی سازی قالب ، پوسته ، افزونه و پلاگین وردپرس
به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید
مسلم فلاح نیت مدیر وب سایت آموزش ۹۸ امروز در خدمت شما هستم تا بسته آموزش جامع فارسی سازی قالب ، پوسته ، افزونه و پلاگین وردپرس رو که تولید اون ۵ ماه طول کشید تقدیم روی گل تمام کاربران و هموطنان گرامی خودم کنم . جا داره که همینجا فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو به همه مسلمانان جهان تبریک عرض کنم و بگم که به خاطر این ماه عزیز و پر برکت دوره ای که ۵ ماه تولید اون برای من طول کشید رو میخوام با ۵۰ درصد تخفیف تقدیم تمام دوستداران وردپرس کنم.

حرف رو کوتاه می کنم و شما رو دعوت به مشاهده چندی از سرفصل های این دوره آموزشی می کنم فقط به علت اینکه این دوره ۳۳ ساعت می باشد در واقع ۲۰۱۴ دقیقه آموزش کاملا فارسی و تصویری می باشد نیازی به شلوغ کردن این پست و توضیحات بیش از اندازه نیست چون قبلا مطاللب هر قسمت به تفکیک داخل وب سایت قرار گرفته لذا برای مطالعه سرفصل های این دوره به ادامه مطلب مراجعه کنید .

اولین آموزش فارسی سازی قالب و افزونه های وردپرس در تمام دنیا در سیستم عامل ویندوز – سیستم عامل لینوکس و سیستم عامل مک ! به همراه تولید بسته های آسان نصبی جهت فروش به مشتری و سهولت در راه اندازی وب سایت طی کمتر از ۳۰ ثانیه ! با تمام تنظیمات و افزونه ها و قالب ها و محتویات سایت ، آموزش تمام روش های جلوگیری از حذف کپی رایت مترجم و جلوگیری از سرقت فایل زبان و فایل rtl قالب و روش های موفقییت در فروش و همکاری با طراحان خارجی و قرار گرفتن نامتان همانند نام مسلم فلاح نیت به عنوان همکار و مشارکت کننده در گیت هاب یکی از مهم ترین افزونه های وردپرسی و ترجمه افزونه معروف تم مای لاگین که به هیچ وجه فایل ترجمه ای برای آن تولید نشده و فارسی سازی کامل دو قالب و چهار افزونه در محیط ویندوز و پنل ادمین وردپرس 
…..:::::  این آموزش نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد :::::….. 
و تمام مسائل به صورت کاملا شیوا و روان به صورت تصویری فارسی و آری از هر گونه نقصی توضیح داده شده و تمام ابزارالات مورد نیاز و برنامه های ترجمه شده در بسته قرار گرفته و این بسته دارای پشتیبانی مادام العمر می باشد.
[عکس: CdPackTranslatePack1.png]

برای مشاهده سرفصل های این دوره 32 قسمتی 33 ساعتی که تولید آن 5 ماه طول کشید و اولین دوره کامل فارسی سازی قالب ها و افزونه های تجاری وردپرس در تمام دنیا می باشد به لینک زیر مراجعه کنید.
کد تخفیف 50 درصدی دوره Ramezan

برای دریافت این دوره به لینک بالا مراجعه کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN
ممنونم مرسی عالی بود
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان