رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگزاری اولین نمایشگاه محصولات هوشمند در ایران
#1
امروزه در اغلب کشورهای دنیا از جمله ایران با توجه به گسترش شهرها و افزایش جمعیت، چالش های مربوط به کار و زندگی اعم از ترافیک، آلودگی هوا، عدم مدیریت زمان و... در حال افزایش است.

بهره گیری از محصولات و خدمات هوشمند از جمله تکنولوژی های مرتبط با (IOT) می تواند بهترین گزینه برای حل معضلات این کلان شهرها در راستای تبدیل به شهری هوشمند باشند.

معیارهای اصلی شهرهای هوشمند شامل: زندگی هوشمند، اقتصاد هوشمند، حمل و نقل هوشمند، محیط زندگی هوشمند، شهروندان هوشمند، روش زندگی هوشمند و در آخر مدیریت هوشمند می باشند.

نمایشگاه های بین المللی محصولات و خدمات هوشمند فرصت مناسبی برای ارائه محصولات، خدمات و فناوری های شرکت های دولتی و خصوصی اعم از داخلی و خارجی می باشند.

در این راستا نمایشگاه بین المللی(ISE 2017) با ایجاد فرصتی مناسب در محیطی علمی و پژوهشی این امکان را فراهم آورده تا متخصصین، مبتکرین، اندیشمندان، صاحبان صنایع، پژوهشگران، دانشجویان و همه متولیان و متقاضیان محصولات هوشمند سازی در کلیه زمینه ها در مجاورت یکدیگر به تبادل دانش بپردازند. این نمایشگاه با توجه به گشایش های اخیر در حوزه بین المللی، فرصتی تکرار ناشدنی در اختیار شرکتها قرار می دهد تا در حوزه های ذیل فعالیت نمایند:

ایجاد امکان برای شرکتهای داخلی و خارجی جهت نمایش مقتدرانه محصولات و فناوری ها ، مذاکره و انعقاد قرارداد با مدیران و صاحب نظران در خصوص هوشمند سازی کلان شهرها
ترغیب مدیران شهری به استفاده از سیستم ها و آشنایی افراد و مصرف کنندگان نهایی با مزایای این تکنولوژی ها
ترغیب شرکت های فعلی به همکاری بیشتر با واردکنندگان و تجار داخلی و خارجی
گسترش بازار شرکتهای خصوصی داخلی و خارجی
آشنایی و ترغیب انبوه سازان ساختمانی جهت بکارگیری و نصب تکنولوژی های هوشمند، سیستم ها و دستگاه های مرتبط در پروژه های فعلی و آتی، در خصوص صرفه جویی در انرژی، منابع و هزینه ها
بستری مناسب جهت ارایه ایده ها، پژوهش ها و اختراعات دانشجویان و امکان ارتباط با شرکتهای داخلی و خارجی برای عملیاتی کردن آنها.
این نمایشگاه، با هدف تبادل نظر علمی وگسترش مرزهای دانش در زمینه محصولات و خدمات هوشمند، برنامه ریزی شده است، لذا با برگزاری سخنرانی های کلیدی علمی _ پژوهشی ویژه مدیران و نخبگان و برپایی همایش تخصصی وکارگاه ها، علاقه مندان را با آخرین دست آوردهای دانش فنی، محصولات، خدمات و بهره گیری از شیوه های مدیریت هوشمند و شناخت هوشمندانه بازار آشنا خواهد ساخت.

نمایشگاه محصولات هوشمند
پاسخ
تشکر شده توسط: نگار مولوی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان