رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برداشتن عکس از سایت دیگر (دوستان Php شما هم یک نگاهی به سوالم بیاندازین )
بسم الله الرحمن الرحیم ، اولین سوال این بخش رو من می پرسم :D

دوستان من دارم روی یک خبرخوان کار می کنم ، میخوام از لینک های دیگه مطلب بخونم . مشکلی که دارم اینکه بعضی از سایت های خبری برای Img به جای کلاس ، از Style استفاده کردن . به خاطر همین بعضی جاها پست های سایت خبری لود میشن اما عکس نه

string url = "http://tik.ir/fa/news/86593/%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1";

var document = GetXHtmlFromUri(url);
        var divWithBoxClass = from p in document.DocumentNode.Descendants()
                              where p.Name == "div" && p.Attributes["class"].Value == "body"
                              select p.InnerText;

foreach (var node in document.DocumentNode.Descendants())
        {
            if (node.Name == "div")
                if (node.Attributes["class"] != null)
                    if (node.Attributes["class"].Value == "body")
                        boxResult.Text = node.InnerHtml;

}

الان کد بالا ، متن رو لود می کنه اما عکسی که وسط پست هست لود نمیشه . چه پیشنهاد و راهکاری دارین ؟!
اگر کسی کد Php اش بتونه بگه ، من می تونم به Asp.net تبدیل کنم . البته توضیح هم بدین کافیه
پاسخ
تشکر شده توسط:
با find در جی کوری استایل رو پیدا کنید .بعد خاصیتش که همون آدرس عکس هست رو بخونید و نمایش بدید.
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت
ممنون جناب morrning ، راستش من چیزی از جی کوئری نمی دونم ، ضمن اینکه میخوام عکس رو همراه با متن بردارم .
پاسخ
تشکر شده توسط:
توی php ما بعده اینکه div با کلاس body رو پیدا کردیم میتونیم کله المنت هارو با http://php.net/manual/en/domdocument.get...agname.php
پیدا کنیم شمام مشابه همین رو توی asp بسرچید.
بعد که عکس هارو پیدا کردید مقدار src رو بگیرید و به آدرسه اصلی سایت اضافه کنید بعد هم اون عکس رو آپلود کنید و src جدید رو جایگزین کنید همین :)
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان