رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازیهای شناختی
سلام 
شب بخیر 
یادش بخیر من آخرین بار، نزدیک به سه سال پیش اینجا بودم و اونموقع داشتم php پیشرفته استاد شهرکی رو یاد می گرفتم.
فک کنم جزو اولین نفراتی بودم که توی فروم ثبت نام کردم و نام کاربریم رو هم ncis گذاشتم Big Grin
یادش بخیر ...
من الان دکتری علوم اعصاب محاسباتی می خونم و برای درمان بیماری هایی مثل اوتیسم و ... ثابت شده که بازی ها کامپیوتری نقش بسزایی
دارن و بنابراین من هم میخوام یه بازی شناختی طراحی کنم.
برای همونم باید برنامه نویسی یاد بگیرم . پایه برنامه نویسی و الگوریتم و هوش مصنوعی و علم داده خیلی خوبی دارم.
الان سوالم اینه که برای شروع بازی سازی از کجا باید شروع کنم ؟ با پای گیم شروع کردم ولی بازیهایی که باهاش میشه ساخت چنگی به دل نمیزنه 
ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایین
پاسخ
تشکر شده توسط:
با سلام، پیشنهاد من اینه که بازی‌سازی رو «عملی» و «کاربردی» یاد بگیرین بجای دوره‌های تئوری و ناقصی که در اکثر آموزش‌ها و آموزشگاه‌ها موجوده. سعی کردم با توجه به کمبود خاصی که در حوزه‌ی گیم احساس می‌کردم و نیاز به ورود صحیح علاقمندان به این حرفه به عرصه‌ی بازی‌سازی، سرفصل‌های کاربردی مناسبی رو تدوین کنم و در قالب چندین پروژه‌ی عملی در بستر یک دوره‌ی آموزشی، اون رو ارائه بدم. درصورت تمایل میتونین در دوره‌ی عملی ساخت 40 بازی با Unity شرکت کنین. مهلت ثبت‌نام با تخفیف ویژه محدوده. توضیحات رو در لینک فوق بصورت کامل مطالعه و بررسی کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان