رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بارگذاری سایت روی هاست لینوکس
سلام دوستان. من یه سایت برای دانشگاهمون نوشتم حالا ازم خواستن از اینجا روش بارگذاری کنم. یوزر و پس و آی پی رو دادن میگن از اینجا کارارو انجام بدم ولی متاسفانه من تا حالا انجام ندادم و بلد نیستم. ممنون میشم اگه کسی بلده راهنماییم کنه. راستی از سی پنل استفاده نمیکنن. منم فقط سی پنل رو بلدم و وقتی با Putty وصل میشم یه صفحه کد لینوکس باز میشه که اصلا بلد نیستم
پاسخ
تشکر شده توسط:
این یعنی سرور مجازی به شما دادن بدون پنل ؟
اگر جواب مثبت باشه که شما فقط میتونید فایل رو بریزید تو سرور لینوکس ( که فکر نکنم اینجوری باشه یک پنلی بالاخره روش باید نصب باشه )

شما ای پی رو با پرت ها : :2082 یا :2083 یا :2222 یا :7778 تست کنید ببینید پنل داره ؟ یا بپرسید این مورد رو ازشون

و اگر پنل داشت و باز هم میخواستن شما با putty این کارو انجام بدید حداقل بگید از چه پنلی استفاده میشه که command های مفید بهتون بدم بتونید فایل هارو بارگذاری کنید .
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , golshan
نقل قول:وقتی با Putty وصل میشم یه صفحه کد لینوکس باز میشه
اگه به خط فرمان سرور دسترسی دارید از SFTP و FileZilla استفاده کنید.
سادست مثل لوکال هاست روش وبسرور و ملزومات را نصب کنید.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط: golshan
من پرسیدم بهم گفتن که هیچ پنلی روش نصب نیست. فقط یه هاست لینوکسه که آپاچی و مای اسکیوال روش نصبه. چون تا حالا چنین کاری انجام ندادم اصلا بلد نیستم. ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

مثلا تو سی پنل میدونم تو چه پوشه ای باید فایل ها رو بارگذاری کنم ولی تو اینجا نمیدونم. تاحالا هر چی سایت بارگذاری کردم مستقیم رفتم تو سی پنل و فایلهارو که قبلا زیپ کرده بودم تو پوشه اصلی باز میکردم و تمام. الان دیگه خیلی اوضاع فرق میکنه
پاسخ
تشکر شده توسط:
باید حداقل دستورات اولیه پرکاربرد و کار با خط فرمان گنولینوکس رو بلد باشید. و همچنین کار با SSh.
بیشتر برای همینه که میگند برنامه نویسای php بهتره سیستم عاملشون گنولینوکس باشه و یا حداقل روی ماشین مجازی یکی داشته باشند چون به احتمال خیلی زیاد محصولشون روی گنولینوکس اجرا خواهد شد.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط: golshan , Linux

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان