رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینجا چرا اینجوریه؟؟
مگر دیواره که هر کی هر چیز بی ربطی رو در انجمنی مخصوص برنامه نویس ها تبلیغ میکنه؟
  • معرفی آیفون تصویری و مانیتور صنعتی
  • اجاره خودرو در ایران چگونه است ؟
  • ویپ (VoIP) چیست؟
  • مشخصه ها و ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی چیست؟
  • انواع درب های اتوماتیک
  • معرفی درب های اتوماتیک
  • خصوصیات موتور کرکره برقی
  • آشنایی با تاثیرات چای بر بدن
چرا جلوشونو نمیگیرید؟ همین مونده که به فروم ncis سر بزنی و تبلیغ قالیشویی شربت اوغلی شعبه ی دیگری ندارد رو ببینی...
کافیه در یکی از گروه های مربوط به ncis یه چیزی بگی که مدیر خوشش نیاد، اون وقت به سرعت حذفت میکنند ...
مثلا من در گروه بازی سازی در تلگرام در مورد روش های آکادمیک و خودآموز توسعه ی بازی با یک کاربری بحث میکردم فورا تهدید و حذف شدم  چرا چون یکی از مدیران فکر میکنند بحث من بی ربط بوده حالا اگر سوابق و رزومه همون فرد رو ببینید فقط یه توسعه دهنده ی وبه که با php و فریم ورک هاش کار میکنه و چون چند تا فیلم آموزش یونیتی دیده توهم زده که خیلی میفهمه و بقیه هیچی نمی فهمند (نمی دونم اسمش بیگینیر بود یا چیز دیگه)...
انحصاری کردن محیط یه جامعه ی مجازی نتیجه ای جز انزوا نداره همون طور که در مورد برنامه نویس دات ارگ این اتفاق افتاد و تیجه اش برای کسی پوشیده نیست...
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
متأسفانه آمار ثبت‌نام کاربرانی که فقط به‌قصد تبلیغ وارد میشن خیلی بالا رفته و کاری هم نمیشه کرد. روزانه مرتب به انجمن سر میزنم و پست‌های نامرتبط و تاپیک‌های تبلیغاتی رو حذف و کاربر مربوطه رو هم اخراج و ایمیلش رو هم بلاک میکنم تا دوباره نتونه با همون ایمیل ثبت‌نام کنه ولی تا وقتی که مطلبی گذاشته نشه، نمیشه جلوی ثبت‌نام رو گرفت چون این کاربران واقعاً دارن ثبت‌نام میکنن و ربات نیستن.

درمورد گروه‌های تلگرام هم باید عرض کنم که تمام گروه‌ها مربوط به nCIS نیست و گروه‌های ما هم جزو مجموعه‌ی گروه‌هایی هست که با مدیریت یکپارچه داره اداره میشه و لطفاً برخوردهای موردی رو به کل گروه‌ها یا سایت nCIS نسبت ندین. برای نمونه همین گروه بازی‌سازی، هیچ ارتباطی به مجموعه سایت‌های nCIS نداره. سیاست ما در nCIS آزادی بیان هست و در این مورد کاملاً با سایتی که اعلام کردین تفاوت داریم (برای مثال، همچنان حق امضا داشتن از کاربران سایت برنامه‌نویس سلب شده درحالی‌که تنها مکانی هست که فرد میتونه تبلیغ یا مطالب خاص خودشو بگذاره و در ازای فعالیت در انجمن و درج پست بیشتر، مکان‌های بیشتری هم این تبلیغ یا مطلب دیده بشه).

امیدوارم این سوءتفاهم‌ها هرچه سریعتر برطرف بشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: YN97
ببخشید در مورد گروه "بازی سازی" در تلگرام اشتباه کردم ، چون شما در این گروه عضو هستید فکر کردم حتما اداره اش مربوط به ncis است.اگر ممکن است لطفا در یک پست یا صفحه ای، این گروه ها و کانال های مرتبط با ncis را لیست کنید تا اگر مدیری در گروهی رفتار سلیقه ای داشت قابل پیگری یا رفع مسئولیت باشد ، شاید هم کرده اید و من اطلاع ندارم. 
و در مورد پست های تبلیغاتی:
 درک میکنم افرادی هستند که از اسپم و این روش تبلیغ  زندگی شان میگذرد شاید این از سر ناچاری و استیصال است وگرنه کار شرافتمدانه تری انجام میدادند. در عین حال که این پیام ها به مقدار بسیار زیادی آزاردهنده هستند ، فکر میکنم موضع قبلی ام تند و از سر عصبانیت بود و  شاید و اگر واقعا به اینکار نیاز دارند ، بهتر است تحملشان کنیم.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان