رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینترنت اشیاء چرا این طور نام گذاری شده است؟
اینترنت اشیاء چرا این طور نام گذاری شده است؟
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
چون شی با شی قراره ارتباط برقرار کنه یا حتی خودش بره تو اینترنت بچرخه و تحلیل کنه و با توجه به تحلیلش کار کنه
مثل این میمونه بگی موبایل من ، موبایل رضا ، موبایل مهرداد بعد وقتی جمع میبندی بگی موبایل آدم ها
پاسخ
تشکر شده توسط: javad.pourmostafa
منظور من اینکه چرا جمع بسته شده نبود. منظور من اینه چرا اینترنت اشیاء چرا تعامل هوشمند اشیاء نیست؟ یا چرا هوش اشیاء نیست؟
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
این لینک رو ببینید:

https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_of_Things

نقل قول:
The Internet of Things (IoT, sometimes Internet of Everything) is the network of physical objects or "things" embedded with electronics, software, sensors, and connectivity to enable objects to exchange data with the manufacturer, operator and/or other connected devices based on the infrastructure of International Telecommunication Union's Global Standards Initiative. The Internet of Things allows objects to be sensed and controlled remotely across existing network infrastructure, creating opportunities for more direct integration between the physical world and computer-based systems, and resulting in improved efficiency, accuracy and economic benefit. Each thing is uniquely identifiable through its embedded computing system but is able to interoperate within the existing Internet infrastructure. Experts estimate that the IoT will consist of almost 50 billion objects by 2020.

اینترنت اشیاء (یا گاهی اوقات اینترنت همه چیز) شبکه ای از اشیاء یا «چیزها»ی فیزیکی هست که با کمک الکترونیک، نرم افزار، سنسورها و اتصالات به هم وصل شدن تا به اشیاء اجازه بده داده ها رو با سازنده، کاربر و/یا سایر دستگاههای متصل دیگه روی بستر ارتباطی جامع بین المللی سازمان «ابتکار استانداردهای جهانی» مبادله کنن. اینترنت اشیاء به اونها اجازه میده که از راه دور ازطریق ساختارهای موجود حس و کنترل بشن، و این فرصت رو ایجاد کنن که ادغام مستقیم بیشتری بین دنیای فیزیکی و سیستمهای مبتنی بر کامپیوتر فراهم بشه، و درنتیجه کارآیی، دقت و صرفه اقتصادی افزایش پیدا کنه. هر شئ بطور مجزا توی سیستمی که داخلش قرار گرفته قابل شناسایی و تفکیکه ولی قادر به تعامل داخلی درون بستر موجود اینترنت هم هست. متخصصین تخمین میزنن که IoT (اینترنت اشیاء) تا سال 2020 تقریباً 50 میلیارد شئ رو شامل بشه.

بقیه متن هم که تقریباً واضحه.
پاسخ
تشکر شده توسط: YN97

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان