رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایراد کدنویسی پیوست و عدم نمایش کامل در مرورگر
با عرض سلام
دو فایل پیوست می باشند که من بعد از نوشتن متوجه شدم در مرورگر آنطور که درست و صحیح است نمایش داده نمی شود.خواهشمند هستم از دوستان لطف بفرمایند و ایراد را بگویند.
باتشکر.

فایل‌های پیوست
.html   index.html (اندازه 1.16 KB / تعداد دانلود: 7)
.css   mystyle.css (اندازه 1.06 KB / تعداد دانلود: 6)
پاسخ
تشکر شده توسط:
منظورتون از درست و صحیح چیه؟
من فایل ها رو دانلود کردم، مشکل خاصی نداشتن. بیشتر توضیح بدید تا بشه راهنمایی کرد.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(04-10-1394، 09:56 ب.ظ)bobsilon نوشته: منظورتون از درست و صحیح چیه؟
من فایل ها رو دانلود کردم، مشکل خاصی نداشتن. بیشتر توضیح بدید تا بشه راهنمایی کرد.

سلام
با تشکر از شما. من با دریم ویور صفحه موردنظر را میبینم صفحه ناقص نمایش داده میشود.داخل مرورگر شکل صفحه اول سایت که من ضمیمه کرده ام(نمای کلی و آخر این صفحه است) باید نمایش داده میشود اما متاسفانه دیده نمی شود.

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط:
والا چیزی که از حرف های شما فهمیدم اینه که احتمالا فایل css لود نمیشه
که شاید به خاطر آدرس دهی نادرست به این فایل هستش. چک کنید ببینید فایل html رو درست به فایل css لینک کردید یا نه.
باید دنبال تگ link تو هِدر فایل html بگردید و خاصیت href اون رو بررسی کنید ببینید با توجه به مکان فایل css نسبت به
فایل html، درست آدرس دهی شده یا نه.
پاسخ
تشکر شده توسط: alib
سلام
مواردی که شما فرموده اید در فایلهای پیوست شده از آدرس دهی فایل css و.. بقیه درست است؟
فکر می کنم در نوشتن کدها من یک جا اشتباه کرده ام و هدفم پیدا کردن اشتباهم است.لطفا در اینمورد کمکم کنید.
با تشکر بسیار از جنابعالی.
پاسخ
تشکر شده توسط:
من نمیدونم دقیقا ساختار دایرکتوری پروژتون چطوری هستش برای همین نمیتونم در مورد آدرس دهی های تو فایل هاتون نظری بدم.
ولی توی فایل css یک مشکل جزئی بودش، اونم ایدی تگ navigation هست. که تو فایل html آیدیش رو navigation دادید
ولی تو فایل css با آیدی box-navigation انتخابش کردید. احتمالا مشکل از همین باشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: alib
سلام
با تشکر بسیار از شما این ایراد با راهنمایی شما برطرف شد. اما در قسمت  main و در قسمت background که آدرس داده ام  brush درست قرار نمی گیرد و به سمت چپ آمده است. brush ضمیمه فایل است.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان