رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد فیلتر جستجو
سلام دوستان من میخوام یک فیلتر جستجو درست کنم ولی به یه مشکل برخوردم
دوتا تیبل دارم items , item_meta مثل وردپرس پیاده کردم اطلاعات مربوط به محصولات داخل items ذخیره می کنم و سایر فیلدهای اضافی رو توی item_meta (رابطه اشتراک این دوتا جدول item_id هس) ذخیره میکنم توی صفحه جستجو میخوام از فیلدهای توی item_meta یه جستجویی انجام بدم به این صورت مثلا (نوع محصول،تعدادطبقه،اینچ و تیپ و... ) حالا توی این حالت ها ممکنه مثلا نوع محصول همه موارد باشه و بقیه فیلدها انتخاب بشه
چیزی که من زدم به این صورته
            $product = Item::Join('item_meta', 'items.id', '=', 'item_meta.item_id')->where(['items.type'=>'product','items.status'=>0]);
            if($search['product_type'] !='0') {
                $product->where(['item_meta.meta_key'=>'product_type','item_meta.meta_value'=>$search['product_type']]);
           }
           if($search['product_tip']!="0") {
                $product->where(['item_meta.meta_key'=>'product_tip','item_meta.meta_value'=>$search['product_tip']]);
           }
          if($search['product_wat']!="0") {
             $product->where(['item_meta.meta_key'=>'product_wat','item_meta.meta_value'=>$search['product_wat']]);
           }
           if($search['product_height']!="0") {
              $product->where(['item_meta.meta_key'=>'product_height','item_meta.meta_value'=>$search['product_height']]);
           }
           if($search['product_tabageh']!="0") {
              $product->where(['item_meta.meta_key'=>'product_tabageh','item_meta.meta_value'=>$search['product_tabageh']]);
           }
           $product1 = $product->orderBy('items.id','DESC')->paginate(10);

جواب نمیده برای مثلا فیلد محصول انتخاب بشه ولی بقیه روی همه باشه میاره ولی وقتی دوتا یا همشون همزمان باشند نمیاره؟؟؟

پاسخ
تشکر شده توسط:
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان