رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد دکمه نمایش کامل
سلام ، من یه خزنده با سی شارپ  نوشتم که مراحل پایانی اش بود  اما  تو اخرین سایتی که باهاش سر کار و داشتم سایت دیوار  متوجه شدم  شماره تلفن ها در سورس Html نیست . یک نمونه لینک ببنید :

http://tehran.divar.ir/v/%D8%B3%D8%B1%D9.../c6Oguh7KO

حتی بعد از اینکه شما ره روی  مشاهده کامل  کلیک کردید ، شماره تلفن باز هم  در View source دیده نمیشه !
تو فروم های ایرانی این سوالو پرسیدم  اما  متاسفانه جواب کاملی دریافت نکردم . حالا تنها راهی که برام مونده

که  این صفحه کاملا" مشابه  ، (تاکید می کنم کاملا" مشابه روش سایت دیوار ) به انگلیسی درست  کنم ، تا در فروم های خارجی این سوال رو پیگیری کنم(چون طبیعتا" اونا نمی تونن  سایت دیوار رو بخونن ) !

اصل سوال اینکه : چطور با Php و جاوا اسکریپت  به روش  سایت دیوار ، دکمه ایجاد نمایش کامل درست کنیم

من این جدول رو ساختم  

[عکس: witl_ax.png]

میخوام یه کدی بنویسم که  اسم حسن و   چند کلمه از رقم اول موبایل شماره حسن دیده بشه وقتی که روی  show completed  کلیک  شد شماره موبایل به صورت کامل دیده بشه .  و این خیلی مهمه  که برای این کار از همون روش یا حتی از همون فایل جاوا اسکریپتی   استفاده کنیم که سایت دیوار استفاده کرده ..

پیشاپیش بابت راهنمایی اتون ممنونم .
پاسخ
تشکر شده توسط:
(17-05-1394، 04:42 ب.ظ)بیتا_حکمت نوشته: سلام ، من یه خزنده با سی شارپ  نوشتم که مراحل پایانی اش بود  اما  تو اخرین سایتی که باهاش سر کار و داشتم سایت دیوار  متوجه شدم  شماره تلفن ها در سورس Html نیست . یک نمونه لینک ببنید :

http://tehran.divar.ir/v/%D8%B3%D8%B1%D9.../c6Oguh7KO

حتی بعد از اینکه شما ره روی  مشاهده کامل  کلیک کردید ، شماره تلفن باز هم  در View source دیده نمیشه !

نه اصلاً اتفاقاً اینطور نیست شما از inspect element مرورگر کروم استفاده کن می بینی که محتوا ( شماره تماس) در صفحات html در سایت دیوارم نمایش داده میشه . فقط من نفهمیدم این موضوع چه ارتباطی به crawler داره ؟

(17-05-1394، 04:42 ب.ظ)بیتا_حکمت نوشته: تو فروم های ایرانی این سوالو پرسیدم  اما  متاسفانه جواب کاملی دریافت نکردم . حالا تنها راهی که برام مونده

که  این صفحه کاملا" مشابه  ، (تاکید می کنم کاملا" مشابه روش سایت دیوار ) به انگلیسی درست  کنم ، تا در فروم های خارجی این سوال رو پیگیری کنم(چون طبیعتا" اونا نمی تونن  سایت دیوار رو بخونن ) !

اصل سوال اینکه : چطور با Php و جاوا اسکریپت  به روش  سایت دیوار ، دکمه ایجاد نمایش کامل درست کنیم

من این جدول رو ساختم  

[عکس: witl_ax.png]

میخوام یه کدی بنویسم که  اسم حسن و چند کلمه از رقم اول موبایل شماره حسن دیده بشه وقتی که روی  show completed  کلیک  شد شماره موبایل به صورت کامل دیده بشه .  و این خیلی مهمه  که برای این کار از همون روش یا حتی از همون فایل جاوا اسکریپتی  استفاده کنیم که سایت دیوار استفاده کرده ..

پیشاپیش بابت راهنمایی اتون ممنونم .

اینکار به سادگی امکان پذیره به سایت دیوار اگه نگاه کنید می بینید که لینک داره که وقتی کاربر روش کلیک می کنه تابع showContactInfo() فراخوانی میشه . این تابع کار ساده ای داره ، میاد value یا مقداری که مثلاً می تونه id یک آگهی باشه رو به وسیله متد post یا get با استفاده از jquery به صفحات php ارسال می کنه ، در نهایت data بر می گرده و اونو توی div خاصی به عنوان نتیجه نشون میدن.
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت
قطعا و حتما دیوار اینکار رو کرده که کسی نیاد با روبات شماره مردم رو برداره و بهشون پیامک ناخواسته بزنه!!!
پاسخ
تشکر شده توسط:
نمونه جی کوئری
$('#show completed').click(function() {
    $(this).show();
});
یه برنامه نویس دنیاش کدنویسی هست
پاسخ
(17-05-1394، 06:43 ب.ظ)javad.pourmostafa نوشته: نه اصلاً اتفاقاً اینطور نیست شما از inspect element مرورگر کروم استفاده کن می بینی که محتوا ( شماره تماس) در صفحات html در سایت دیوارم نمایش داده میشه . فقط من نفهمیدم این موضوع چه ارتباطی به crawler داره ؟

اینکار به سادگی امکان پذیره به سایت دیوار اگه نگاه کنید می بینید که لینک داره که وقتی کاربر روش کلیک می کنه تابع showContactInfo() فراخوانی میشه . این تابع  کار ساده ای داره ، میاد value یا مقداری که مثلاً می تونه id یک آگهی باشه رو به وسیله متد post یا get با استفاده از jquery به صفحات php ارسال می کنه ، در نهایت data بر می گرده و اونو توی div خاصی به عنوان نتیجه نشون میدن.

کروم ندارم ولی تا جایی که من بررسی کردم  این شماره ها در  سورس Html نیست .
می تونین یه نمونه کوچک با php برای همین لینکی که اشاره کردم بنویسین تا من اونو
با سی شارپ شبیه سازی کنم ؟ (دانش جی کوئری ام به صفر میل می کنه )
اینکه   پرسیدین چه ربطی به خرنده داره ، ربطش اینکه  من برای باقی  لینک های سایت دیوارم همچنین کاری انجام خواهم داد تا شماره ها رو در بیارم  و  مزاحم مردم بشم : دی

(17-05-1394، 08:19 ب.ظ)php نوشته: قطعا و حتما دیوار اینکار رو کرده که کسی نیاد با روبات شماره مردم رو برداره و بهشون پیامک ناخواسته بزنه!!!

عه عه از شما  بعید بود همچین  پستی ،  انتظار  کمک بیشتری داشتم  
به عنوان شاگرد کوچک  شما  چهار  پیشنهاد  دارم :

1- دیدگاه مثبت تری به سوال مرتبط با رباتها داشته باشین ،  مثلا" ممکنه  من این سوال رو به این خاطر می پرسم که دارم روی یک  پروژه دانشجویی کار می کنم ! شاید به این خاطر می پرسم   که میخوام بررسی کنم در کدام استانها
کدام گروه اگهی ها بیشتر یا کمتر بودن (داده کاوی )  

2-  ما هر گز نمی تونیم ضد ربات ، ضد اسپم  و  ... برنامه ای درست کنیم  مگر اینکه  درک کنیم  این برنامه ها
چطور ساخته میشن  ..

3- آرمانی فکر نکنید ، اگر محصولی برای فروش داشتم حتما"  از این شماره ها استفاده می کردم ، اینکه  یک نفر
با این اس ام اس  تبلیغاتی اذیت میشه مشکل من نیست (البته  در این دیدگاه باید یه تعادلی هم وجود داشته باشه ، اما وسواس بیش از حد هم مانع  پیشرفته )

4-  کمک کنین تا من راهکاری  پیدا  کنم : دی

(17-05-1394، 08:34 ب.ظ)habibvafapour نوشته: نمونه جی کوئری
$('#show completed').click(function() {
    $(this).show();
});

مرسی ، من میخوام از همون فایل هایی که دیوار استفاده کرده استفاده  کنم و ... تا راحت بتونم از  سایت های خارجی جواب رو بگیرم

پی نوشت : بعد تموم شدن ان جریان من حتما"  این جاوا اسکریپت و  اجاکس رو یاد می گیرم که برای N بار ندونستش برام مشکل ساز شده .
پاسخ
تشکر شده توسط:
تو سورس صفحات شما نمیتونید این شماره ها رو پیدا کنید حتی بعد از زدن دکمه نمایش کامل، چون با کمک جاوا اسکریپت شماره کامل نمایش داده میشه و وقتی از view source استفاده کنید فرقی نداره مرورگر باشه یا اینکه سورس رو توسط ربات بگیرید شماره نمایش داده نمیشه چون که کدهای جاوا اسکریپت عمل نمیکنن.

همانطور که دوستان گفتند ایجاد همچین امکانی کار ساده ای هستش،‌ شما یه دکمه ای رو ایجاد میکنید که وقتی روش کلیک شد آی دی یا هر مشخصات دیگه از آگهی رو بگیره و با استفاده از ajax اون مشخصات به یک فایل php ارسال کنه و در سمت سرور اطلاعات مرتبط با اون آگهی مثل موبایل یا ایمیل یا ... بدست آورده میشه و به سمت کلاینت فرستاده میشه و توسط کدهای جاوا اسکریپت اطلاعات دریافت شده (شماره یا ایمیل کامل) جایگزین اطلاعات قبلی (شماره و یا ایمیل ناقص) میشه.
ساده ترین شکلش این بود حالا باید یه سری موارد رو برای امنیت رعایت کنید مثلا درخواست از کدوم صفحه ارسال شده در خواست ارسال شده از طرف خود سایت بوده یا نه توسط ربات این اتفاق می افته و....

در مورد نوشتن ربات هم اگه بتونید رویداد کلیک رو دکمه نمایش کامل رو شبیه سازی کنید مشکلی نخواهد بود.
...
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان