رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد خط جدید در PHP
سلام ، کدوم دستور Php   یک خط جدید ایجاد می کنه با این شرایط

1-  خط جدید هم در سورس دیده بشه و هم در  خروجی php
2- خروجی این دستور وابسته به سیستم عامل نباشه

ایجور که من تست کردم  PHP_EOL  در سورس HTML صفحه خط جدید رو ایجاد می کنه اما  تو خروجی Php خط جدیدی ایجاد نمی کنه ؛  br هم دقیقا" بر عکس PHP_EOL   عمل می کنه !!   و ...

سوال دومم : اینکه گفته خروجی دستور PHP_EOL یا برخی از دستورات php در سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز  فرق می کنه منظورمون کدوم سیستم عامله ؟ سیستم عاملی سروری که php رو اجرا می کنه یا سیستم عامل  کاربر بازدید کننده
پاسخ
تشکر شده توسط:
نمیدونم دقیقا چی میخوای؟
اینو تست کن:
<?php
echo "Worldnr";
echo "k";
?> 

<?php
echo nl2br("matn1r matn2");
?> 
پاسخ
تشکر شده توسط: Mehran
(29-09-1394، 08:20 ب.ظ)Mehran نوشته: سلام ، کدوم دستور Php   یک خط جدید ایجاد می کنه با این شرایط

1-  خط جدید هم در سورس دیده بشه و هم در  خروجی php
2- خروجی این دستور وابسته به سیستم عامل نباشه

ایجور که من تست کردم  PHP_EOL  در سورس HTML صفحه خط جدید رو ایجاد می کنه اما  تو خروجی Php خط جدیدی ایجاد نمی کنه ؛  br هم دقیقا" بر عکس PHP_EOL   عمل می کنه !!   و ...

سوال دومم : اینکه گفته خروجی دستور PHP_EOL یا برخی از دستورات php در سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز  فرق می کنه منظورمون کدوم سیستم عامله ؟ سیستم عاملی سروری که php رو اجرا می کنه یا سیستم عامل  کاربر بازدید کننده

سلام
<?php
echo 'string' . "<br>" . PHP_EOL;
?>
PHP_EOL به صورت کراس پلتفرم هست و نیازی نداره در سیستم عامل های مختلف به صورت جداگانه تعریف بشه.
منظور از سیستم عامل در این  قسمت سیستم عامل سرور هست چون کدها اول بر روی سیستم عامل سرور تفسیر میشوند و سپس خروجی آن به سمت کاربر ارسال می‌شود.
پاسخ
تشکر شده توسط: Mehran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان