رتبه موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا میتوانم برنامه نویسی حرفه ای را از پایتون شروع کنم؟
من هم مثل شما c و++ c رو ایتدایی یاد گرفتم تو دانشگاه و دنبال این بودم حرفه ای برم سمتش با اساتید مختلف و برنامه نویس های مجربی مشورت کردم اکثرا گفتند پیش نیاز و پایه هه زبان ها c هست و همچنین قوی شدن تو الگوریتم تا جایی که می تونید توی c قوی بشید بعد برید سراغ زبان های دیگه البته من ادامه ندادم ولی تجارب اساتید رو در اختیار گذاشتم. شاید دوستان پیشنهاد بهتری داشته باشند این پیشنهاد من بود با توجه به کم تجربگی

موفق باشید
پاسخ
تشکر شده توسط:
منم زبان C اولین زبان درست و حسابی بود که کار کردم. نسبتا زیاد هم کار کردم، ولی نه خیلی زیاد.
حالا خوبی و بدیش نمیدونم، ولی فکر میکنم اگر بجاش یه زبان دیگه مثل پایتون یا پی اچ پی رو اول یاد گرفته بودم اونوقت دیگه مگه میشد آدم رغبت کنه بره زبان سی یاد بگیره و کار کنه!!
پس یه خوبیش اینه که اینطوری کاری رو انجام میدی چیزی رو یاد میگیری که در غیر این صورت بعیده انجامش بدی.
وگرنه برنامه نویسی رو با هر زبانی میشه شروع کرد یاد گرفت.
اما مسلمه توی زبانهای سطح پایین و دشوار مثل سی یه چیزایی یاد میگیری که یحتمل برای اینکه برنامه نویس قوی ای بشی خیلی مفید هستن، بلکه شاید ضروری.
البته اون حساب بخوایم بگیم خب اسملبی هم باید یاد بگیریم، که از سی هم سطح پایین تره.
البته بنده این کار رو هم کردم! البته نه خیلی کامل، ولی اسمبلی هم یک کتاب خوندم و تمرین هاش رو هم به خوبی حل کردم حتی فراتر از حدی که خودش خواسته بود. یه کتاب اسمبلی بود و تحت لینوکس هم بود که اون زمان لینوکس داشتم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
توصیه ی استادید دانشگاه رو زیاد جدی نگیرید.
به نظر من فرقی نمیکنه چه زبانی ....
هر زبانی را بهر کاری ساخته اند و همین طور بعضی از زبان ها که چند منظوره هستند توی یک زمینه بیشتر روش کار کردن و بهتر عمل میکنه.
پس باید بررسی کنید به چی علاقه دارید (اینکه برای وب میخواهید برنامه بنویسید یا موبایل و یا دسکتاپ و یا این که کلا به کامپیوتر علاقه دارید و میخواهید تفریحی کار های جالب و لذت بخش مثل نوشتن یک سیستم عامل انجام بدهید و یا روی پردازش تصویر یا هوش مصنوعی کار کنید و یا به گرافیک ، ریاضیات و هندسه علاقه دارید و میخواهید یک موتور بازی بنویسید این به خودتون بستگی داره).

برای هر کدوم از موارد بالا یک یا چند زبان کاراتر عمل میکنه ، باید با تحقیق بهش برسید چون زبان ها و تکنولوژی به سرعت تغییر میکنه چیز های جدید خلق میشه و چیز هایی از دور خارج میشوند و نمیشه مثلا از تجربه ی ده سال پیش برای راهنمایی کردن کسی استفاده کرد......
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان