رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اکانت سایت الگانت تم
با سلام خدمت های وردپرسی های عزیز
راستش یه اکانت از سایت الگانت تم خریدم و همه تم ها و پلاگین های این سایت رو بصورت اورجینال دارم از دوستان وردپرسی می خواستم خواهش کنم اگر کسی ایده ای داره تا از این تم ها استفاده کنیم و به پول نزدیکشون کنیم لطف کنه اینجا مطرح کنه یا بصورت خصوصی پیام بده تا بتونیم با هم  یه کاری رو شروع کنیم و ادامه بدیم.
با تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط: مسلم فلاح نیت
البته این سایت اون قالبها رو فقط به شما فروخته و فکر نمیکنم مجوز فروش مجدد داشته باشین ولی اگه ازنظر حقوقی (و اخلاقی) از این کار توی قوانین سایتشون ممانعتی بعمل نیاوردن، میتونید یک سایت بزنید و این قالبها رو با سیستم بانکی ایران (درگاه مستقیم یا واسط) به متقاضیان بفروشین. درواقع میتونید نسخه ایرانی الگانت تم رو بسازین. حتی میتونید قالبها رو ویرایش کنید و قالبهای جدیدی مطابق با سلیقه کاربران ایرانی بسازید.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , مسلم فلاح نیت
سلام استاد
دقیقا خودم همین کار مد نظرم هست که یک نسخه ی ایرانی از الگانت تم رو راه اندازی کنیم، و همه ی قالب ها رو فارسی کنیم و اینکه به فروش بذاریم اما خب حقیقتن دست تنها هستم و دنبال یکی هستم که هم با هم شریک بشیم هم با هم کار کنیم.
پاسخ
میتونید با سایت الگانت تم صحبت کنید و به عنوان نماینده در ایران فعالی کنید و برای مثال 60 درصد مبلغ فروش برای شما باشه 40 درصدش برای الگانت تم تا حق کسی ضایع نشه .
موفق باشید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان