رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اپلکیشن آزمون های استخدامی
#1
لینک دانلود برنامه :

https://cafebazaar.ir/app/com.Ketabs...ting.app/?l=fa

کلیپ برنامه در آپارات :

فلش کارت آزمون های استخدامی

توضیحات
فلش کارت آزمون های استخدامی ، شامل بیش از 3100 سوال آزمون استخدامی است ، محتوای سوالات نرم افزار به روز هست به این معنی که فرضا" تا چند سال پیش سوالات ICDL به سبک تعریفی بودند ، سوالاتی مانند:
«« کد اسکی چیست ؟ »»
«« حافظه EPROM چیست ؟ »»
اما این روند مدتی است که تغییر کرده بخش زیادی از سوالات در مورد نرم افزارهای Word ، Power point ، اکسس ، ایکسل ، مرورگر IE و دیگر مهارت های کاربردی ICDL است . ،ما نیز همگام با این تغییرات سوالات سبک جدید را به برنامه اضافه کردیم . همانطور که ذکر شد سوالات در پنج گروه درسی معارف اسلامی ، زبان انگلیسی ، ادبیات ، مهارت های ICDL و عقیدتی سیاسی (شامل سوالات اطلاعات سیاسی ، قانون اساسی و معلومات عمومی ) همگام با اخرین تغییرات آزمون های استخدامی ارائه شده است .
منوی انتخاب گروه درسی :
از طریق این منو می توانید گروه درسی را که مایل به مرور آن هستید انتخاب کنید


منوی سوالات استخدامی :

پس از آنکه گروه درسی را انتخاب کردید وارد بخش « سوالات استخدامی »» می شوید ، به صورت پیش فرض جواب سوال پنهان است ، با کلیک روی دکمه ««نمایش پاسخ » جواب سوال نماش داده می شود. تا هر سوالی که مرور کردید در حافظه نرم افزار باقی ماند و در مراجعات بعدی به برنامه می توانید مطالعه را از قسمتی که اخرین بار خواندید ادامه دهید. اگر بدون انتخاب گروه درسی وارد بخش «« سوالات استخدامی »» شوید به صورت پیش فرض سوالات آخرین گروه درسی که مطالعه کردید فراخوانی می شود. تمام سوالات آزمون های استخدامی به صورت چهار گزینه ای است .

منوی لغات ادبیات :
نظر به اینکه در سوالات ادبیات آزمون های استخدامی بخشی از سوالات مربوط به لغت است یا برای پاسخگویی به سوالات باید به معنی لغات تسلط داشته باشید ما جدا از 3000 سوال آزمون استخدامی ، نزدیک به 1700 لغت ادبیات را در نرم افزار قرار دادیم تا با مسلط شدن به لغات امتیاز بیشتری از سوالات کسب کنید.

لینک نسخه رایگان با تعداد سوالات محدود:

https://cafebazaar.ir/app/com.Ketabs...ting.app/?l=fa
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان