رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجام یه پروژه برنامه نویسی
با سلام به اساتید

اقا من یه پروژه ای دارم اگر میشه یا بهم کمک کنید یا هزینش رو بگیرید انجام دهید
اقا من یه سایت تبلیغات کلیکی دارم یعنی یه سری تبلیغات برای اعضای سایت توی سایت قرار میدم و میخوام شما یه محدودیتی روی این تبلیغات بزارید طوری که این محدودیت بعنوان یه بنر روی این تبلیغات بیاد و کاربر باید حتما روی اون بنر کلیک کنه و اون سایتی که براش بعنوان محدودیت قرار دادیم باز که شد باید کاربر تقریبا 5 دقیقه توی اون سایت صبر کنه مثل این سایت های پاپ اپ که یه صفحه باز میشه یا سایتهای اتوسورف پاپ اپی نه سایتهای ایفرام چون این سایتهای که قراره توی اون صفحه قرار داده بشند و ما هم با این روش میخوام کاربر رو مجاب به فعالیت در ان سایت بکنیم  و اینگونه سایت ها هم اجاز یه سری دست رس ها رو به کاربران توی پنجره های پاپ اپ نمیدن برای همین اگر بشه این موارد امنیتی رو هم رعایت نمایید و
اگر کاربر بعد 5 دقیقه فعالیتی که براش تعیین کرده بودیم با این محدودیت نرفت انجام نداد یه چک باکس توی پنل مدیریتی بزارید که باهاش بتونید کاربر رو برا 1 یا دو روز بصورت کلی از کلیک کردن روی تبلیغات باز بداریم
اسکریبت سایت من هم gen4 هستش و ادرس سایت رو هم بخاطر مسائل تبلیغاتی انجمن نزاشتم
پاسخ
تشکر شده توسط:
توی این انجمن، مشکلی ازجهت تبلیغات سایت خودتون ندارین دوست عزیز. با خیال راحت لینکتون رو بگذارین.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , profosor , بیتا_حکمت
اوكى عاليه دست تون درد نكنه ادرس اينه http://www.tickbux.ir
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان