رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش ویدئویی فریمورک cakephp ورژن 3 به زبان فارسی
با سلام.
قصد دارم در این تاپیک اموزش ویدئویی فریمورک cakephp ورژن 3 به زبان فارسی رو منتشرکنم.
دانلود قسمت اول از اپارات
http://www.aparat.com/v/UGIom
پاسخ
تشکر شده توسط: fatima-php , mohammadjavad , n0o0b_sina , Renegad , mgbg , php , meysam1366
دانلود قسمت دوم از اپارات
http://www.aparat.com/v/bqwJP

لطفا اگه این اموزش به دردتون خورد توی اپارات لایک کنید تا این اموزش ها بیشتر پخش بشن
پاسخ
تشکر شده توسط: fatima-php , mgbg , mohammadjavad , php , meysam1366 , n0o0b_sina
بنظرم میاد اگه بجای آپارات توی MediaFire قرار بدین، فیلمها کیفیت تصویری بهتری داشته باشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
من سورس قسمت filesystem ، کیک رو نگاه کردم ایراد زیاد داشت، مثلا یکیش برای محاسبه ی سایز پوشه ها فقط تا عمق ۱ پوشه محاسبه میکنه درصورتی که ممکنه 10 تا پوشه ی تو در تو توی همون پوشه وجود داشته باشه. من فقط این بخشو نگاه کردم ایرادش زیاد توی بقیه ی متد ها هم ایرادای این چنینی بود و اینکه برنامه رو الکی سنگین کرده بودن.
شایدم من اشتباه میکنم
پاسخ
تشکر شده توسط:
(19-04-1394، 10:09 ب.ظ)n0o0b_sina نوشته: من سورس قسمت filesystem ، کیک رو نگاه کردم ایراد زیاد داشت، مثلا یکیش برای محاسبه ی سایز پوشه ها فقط تا عمق ۱ پوشه محاسبه میکنه درصورتی که ممکنه 10 تا پوشه ی تو در تو توی همون پوشه وجود داشته باشه. من فقط این بخشو نگاه کردم ایرادش زیاد توی بقیه ی متد ها هم ایرادای این چنینی بود و اینکه برنامه رو الکی سنگین کرده بودن.
شایدم من اشتباه میکنم

حقیقتش من خودمم زیاد خوشم نیومد از cakephp یادگیریشم از دیروز شروع کردم اما یادگیریش اسون بود و فریمورک yii رو خیلی خیلی ترجیح میدم بهش.اما برای یه پروزه مجبورم که از این فریمورک استفاده کنم.گفتم من که دارم یادش میگیرم دیگرانم شاید بخوان یادبگیرن و اموزششو منتشر کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: n0o0b_sina , meysam1366
بهرحال تاپیک مفیدی هست و قطعاً CakePHP هم طرفداران خاص خودش رو داره بخصوص که با توجه به قدمتش، Extensionهای زیادی برای رفع اینجور نواقص هسته براش طراحی شده. فریمورکهایی مثل Cake و CI همیشه جزو فریمورکهای محبوب و سریع بودن. کار خوبی کردین که مسیر یادگیریتون رو با بقیه به اشتراک میگذارین و از این بابت از شما ممنونم.
پاسخ
تشکر شده توسط: n0o0b_sina , meysam1366

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان