رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال ایمیل اتومات
سلام میشه با برنامه ای اندروید ایمیل اتومات وبه صورت مستقیم ارسال کرد ؟؟؟مثلا موقه کدنویسی 2تا ادرس ایمیل به برناممون بدیم که هرکجا نیاز شد واون شرط برقرارشد ایمیل اتومات ومستقیم بدون دخالت کاربر ارسالشه به ادرس ایمیل
بعض دوستان میگن نمیشه  باید یه هاست داشته باشی تا از اونجا ایمیل ارسال شه
ولی من چند برنامه ای دیدم که وقت روی گوشی نصب میشه برای ارسال ایمیل 2 تا ادرس ایمیل میخواد وایمیل ارسال میشه بدون دخالت کاربر
ممنون میشم در این مورید توضیح بدین که چگونه هست این ارسال ایمیل در اندروید
پاسخ
تشکر شده توسط:
میتونید با اکانت Gmail خودتون و ازطریق SMTP ارسال کنید. درمورد Send SMTP emails with Android تحقیق کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: alirezaey
با سلام
وممنون از استاد که منو راهنمای کردن در مورید ارسال ایمیل در اندروید با استفاده از smtp من از این لینک (http://stackoverflow.com/questions/20200...-in-a)برای ارسال ایمیل میخوام استفاده کنم اما چند سوال دارم
1- کد کلاس اکتیویتی رو تو متد مورید نظر میزارم مشکل نیست
2- اما این 2 تا کلاس به اسم (GMailSender.java) و (JSSEProvider.java) این 2تا کلاسو به فایل منیفیست برنامه معرفه کنم یانه!! یعنی این 2تا کلاس نیاز به معرفی تو منیفیست برنامه داره یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمای کنید
پاسخ
تشکر شده توسط:
راستش در این زمینه خودم کار نکردم ولی قطعاً یه راه‌حل هست که جواب میده درمورد هر دو سؤالتون: حالتهای مختلف رو تست کنید ببینید کدوم جواب میده!
پاسخ
با سلام استاد
این 2تا کلاسو تو منیفیست برنامه با چی تک تعریف کنم تک اکتیویتی یا ......!!!!
ممنون میشم یه نگاه به لینک که دادم کنی

یه سوال دیگه
سوالم اینه که اون 3 تا فایل با ید به همون حالت زیب به پروژه اضافه کنم یا از حالت زیب خارج کنم!!
راستیش من اون 3 تا فایل فبلا دانلود کردم و از حالت زیب خارج کردم
باید به همون حالت زیب به پروژه اضافه کنم الا که میخوام دانلود کنم ارور میده با قند شکن هم نشد
پاسخ
تشکر شده توسط:
فکر نمیکنم این کلاسها نیازی به معرفی داخل مانیفست داشته باشن. باید توی برنامه کلاس مربوطه رو بسازین و کدها رو داخلش کپی کنید و ازش استفاده کنید.
پاسخ
با سلام
منم همین کارو کردم کلاس ساختم تو بالای کلاس فقط اسم پکیج گذاشتم کدهارو کپی کردم اون فایل های کلاس هم امپورت کردم ولی متاسفانه ایمیل ارسال نمیشه وارور هم نمیده موندم توش چیکار کنم استاد !!!!!!!
پاسخ
تشکر شده توسط:
باسلام دوستان
میشه یه فایلو همزمان به چند ادرس ایمیل ارسال کرد
هرکه دراین مورید اتلاعات داره به اشتراک بزاره لطفا
پاسخ
تشکر شده توسط:
باید برای ایمیلتون CC یا BCC معرفی کنید یا گیرنده‌ها رو کنار هم بنویسید و با کاما جدا کنید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان